Kredīti ārzemēs strādājošajiem

Šeit ir visi kredīti ārzemēs strādājošajiem (arī apvienošana). Tos var pieteikt no jebkuras vietas pasaulē. Ja esi aizdevies uz ārzemēm un vēlies aizņemties, mēs palīdzēsim. Esam apkopojuši kompānijas, kuras apkalpo savus klientus (Latvijas pilsoņus) ārvalstīs.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
5 VIZIA atsauksmes

VIZIA INFO

15 min.
2000 50 - 2000 € SAŅEMT
20 - 80 gadi

44

4 - 24 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
5 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

20 min.
10000 300 - 10000 € SAŅEMT
21 - 70 gadi

10

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
5 Vivus atsauksmes

VIVUS INFO

5 min.
3000 50 - 3000 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

73,58

1 - 48 mēneši
Pr-Pk: 07:00-23:00
Se: 07:00-23:00
Sv: 07:00-23:00
5 SOHOCREDIT atsauksmes

SOHOCREDIT INFO

15 min.
1000 70 - 1000 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

8,8

1 - 24 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
Brīdinājums: Kredīta ņemšana ārzemēs ir ļoti atbildīgs solis, tāpēc lūdzam jūs rūpīgi izvērtēt nepieciešamību pēc plānotā kredīta un rūpīgi izplānot, kā tas tiks atmaksāts! Laicīgu saistību nepildīšanas gadījumā, aizdevējs var iekasēt no jums soda naudu vai nodot jūsu parādu piedzinējiem. Ja jums ir kaut mazākās šaubas par spēju pildīt saistības, nekādā gadījumā neizmantojiet šos pakalpojumus! Uz tabulu...

Kur aizņemties, ja darba vieta ir ārzemēs?

Mūsdienu ekonomiskā situācija Latvijā un atvērtais darba tirgus visā pasaulē cilvēkiem ļauj doties naudas pelnīšanā uz ārzemēm. Daudzi tur veido ģimenes un iekārtojas uz palikšanu, citi brauc pelnīt, lai atdotu Latvijā sadzīvotis parādus. Katram ir savi aizbraukšanas iemesli un katram var gadīties arī kādas finansiālas problēmas. Patēriņa un ātrie kredīti ārzemēs strādājošajiem ir viens no risinājumiem, ja ir nepieciešama papildus nauda vai ir izveidojusies cituācija, kad nepieciešama kredītu apvienošana. Protams, šis aizdevuma modelis būs piemērots tikai tādiem cilvēkiem, kuriem ir oficiāla darba vieta. Diemžēl daudzi aizbraucēji Latvijā ir sadzīvojuši parādus un sabojājuši savu kredītvēsturi. Sliktā kredītvēsture ir liels šķērslis, lai aizņemtos, tomēr katrs kreditors jūs izvērtēs individuāli, tāpēc uzreiz mest plinti krūmos nevajadzētu. Ja jūs saņemat regulāru un stabilu algu kādā no ārzemju kompānijām, tas ir labs pamats jums uzticēties un izsniegt kredītu. Šobrīd šādus ārzemju kredītus izsniedz vairākas kompānijas. Katrai no tām ir savi plusi un mīnusi. Mūsu salīdzināšanas tabulā var izvēlēties aizdevēju pēc maksimālās summas, atmaksas termiņa un aizdevuma procentu likmes. Rūpīgi izvērtējiet, kurš piedāvājums būs jums atbilstošākais.

Kredītu apvienošana ārzemēs strādājošiem

Ja aizdodoties naudas peļņā, biji sadzīvojis parādus, kuri ir jāatdod, tad lieti noderēs padomāt par savu parādu apvienošanu. Piemēram, ja paņēmi vairākus ātros vai patēriņa kredītus, kurus nespēj atdot vienā reizē un visu laiku ir jāmaksā soda komisijas vai pagarināšana maksa, var izmantot refinansēšanas pakalpojumus. Vairāku kredītu apvienošana ārzemēs strādājošiem ir ļoti populārs pakalpojums, kurš ļauj apvienot parādus vienā lielākā aizdevumā, strādājot ārzemēs. Uz doto brīdi šādu iespēju dod vairākas kredītu kompānijas. Daudzas no tām neņem vērā arī kredītvēsturi, tāpēc varat droši aizpildīt pieteikumu, aizdevēji piemeklēs jūsu situācijai atbilstošāko piedāvājumu. Protams, ja jums ir iespēja noepnīt un atmaksāt savus parādus no savas algas, labāk ir izmantot šādu iespēju, nevis aizņemties jaunus aizdevumus, lai segtu vecos. Situācijas ir dažādas, un ir gadījumi, ka cilvēki maksā hipotekāros kredītus vai kādu auto līzingu. Ja esat vieni no tiem un vēlaties izdevīgākus maksājumu nosacījumus, tad arī šeit ir vērts padomāt par refinansēšanas iespējām. Ierasti jaunais aizdevums ir uz izdevīgākiem nosacījumiem ar izdevīgāku porcentu likmi. Izmantojiet kredīta kalkulatorus un parēķiniet, varbūt jūs varat optmimizēt savus kredītu izdevumus.

Atsauksmes par kredītiem ārzemēs strādājošajiem:

Ainārs: "Tā kā esmu viens no tiem, kurš pameta Latviju tieši dēļ kredītiem, nevaru teikt, ka esmu baigi priecīgs par šo faktu. Nemaz tik saldi tajās ārzemēs neiet, lai neteiktu, ka sākumā man nācās mitināties kaut kāda bomžu midzenī un ēst ēdienu no misenēm. Nu, ne jau to, kas neapēsts un izmests, bet gan to, kuram ir beidzies lietošanas termiņš. Bija visādi un tikai pēc vairākiem mēnešiem es nostājos uz kājām. Sāku arī atdot senos parādus, kuri bija sadzīvoti mājās. Tā kā mans finansiālais stāvoklis uzlabojās, sāku kļūt paviršs pret savām finansēm, daudz tērēju uz izklaidēm, nopirku moci, nopirku autiņu u.tml. Un kā jau var nojaust, drīz vien nonācu pie vēlmes aizņemties. Ārzemju kredīti tādiem stradniekiem kā man, nav pieejami, taču tie ir pieejami Latvijā, jo daudzas firmas tomēr nāk pretī ārzemēs strādājošiem. Es šo izdevību izmantoju un aizņēmos priekš jau moča ekipējuma. Principā nebija nekādu problēmu, jo man ir oficiāla alga un jau sen esmu atcevis savus parādus."


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Kredīti ārzemēs strādājošajiem
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1