Kredīts bez reģistrācijas maksas jeb pārbaudes

Vēlies aizņemties, bet kontā nav neviena centa? Šeit ir kredīti bez reģistrācijas maksas jeb pārbaudes, kurai nepieciešams bankas konts. Ja nav ne konta, ne centa, tad šeit būs aizdevēji, kuriem tas ir mazsvarīgi. Salīdzini, izvēlies un labi padomā, vai tas tiešām vajadzīgs.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
4.67 VIZIA atsauksmes

VIZIA INFO

15 min.
3000 50 - 3000 € SAŅEMT
20 - 80 gadi

44

4 - 60 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
4.67 ViaSMS atsauksmes

VIASMS INFO

10 min.
1500 50 - 1500 € SAŅEMT
20 - 70 gadi

7,5

Beztermiņa
Pr-Pk: 08:00-23:00
Se: 09:00-20:00
Sv: 09:00-20:00

Kā aizņemties bez centa pārskaitījuma?

Bieži gadās situācija, kad konts ir iztukšots pilnībā, kā rezultātā nav iespējams pieteikties kredītam tur, kur ir nepieciešama personas pārbaude ar bankas pārskaitījumu. Ierasti šī maksa ir simboliska un to var atļauties jebkurš cilvēks, tomēr ir situācijas, kad kontā nav nekā. Sevišķi tas sāpīgi, ja ir vēlma tikt pie bezprocentu kredīta.Kredīts bez reģistrācijas maksas nav nekāds retums, jo laikam ejot, ir attīstījušās gan tehnoloģijas, gan arī kreditoru klientu apkalpošana. Šobrīd sevi var identificēt dažādos veidos, neizmantojot arhaiskās metodes, kad vienigais veids bija doties ar pasi uz banku vai veicot viena centa pārskaitījumu. Viss, kas nepieciešams, ir jāiet uz kreditora mājas lapu un jāreģistrējas klientu apkalpošanas sistēmā, kurā jums tiks izveidots savs konts. Aizņemšanās bez pārbaudes nav tas pats, kas anonīma aizņemšanās - jums jebkurā gadījumā būs jāapliecina sava personība un visiem datiem būs jābut precīziem un patiesiem. Lai par to pārliecinātos, visdrīzāk būs jāiesniedz bankas dati par pēdējiem 3 līdz 6 mēnešiem.

Vai aizdos, ja nav bankas konta?

Kredīts bez bankas konta ir kaut kas īpašs, jo naudu varēs saņemt tikai divos veidos - aizejot uz kredītiestādi un saņemot to uz vietas vai saņemot to uz speciālo kredītkarti, kuri jums piešķirs kredītiestāde. Šobrīd paliek moderni izmantot interneta bankas, kuras ļauj turēt naudu uz virtuālā konta, kurš nav piesaistīts nevienai bankai. Šajā gadījumā, lai aizņemtos, nebūs nepieciešmi līdzekļi uz sava esošā konta, kā arī nebūs jāveido jauns kons bankā. Tā kā, ja jums nav neviena centa, lai apmaksātu reģistrācijas jeb pārbaudes maksu, par to nav jābēdājas. Šobrīd ir vairāki aizdevēji ar vairākiem risinājumiem, kuri ļauj saņemt ātro kredītu bez problēmām. Protams, atvieglota aizņemšanās rada iespēju vienkāršāk aizņemties, līdz ar ko palielinās risks neapdomīgiem soļiem. Lai pasargātu sevi no nepārdomātām saistībām un liekeim maksājumiem, pirms reģistrācijas pārliecinieties, ka spēsiet savu paņemto kredītu laicīgi atdot. Kredīts bez reģistrācijas maksas jeb pārbaudes Kā redzam, mūsu salīdzināšanas tabulā ir vairāki aizdevēji, kuri dod iespēju tikt pie kredīta bez viena centa pārskaitījuma un citām pārbaudēm, kuras saistītas ar personas un bankas konta identificēšanu. Aizņemties bez reģistrācijas maksas var gan bankā, gan pie nebanku kreditoriem. Būtiskākā atšķirība būs tajā, ka jūsu esošajā bankā šis process būs ātrāks, jo neprasīs papildus izziņu iesniegšanu. Ja aizdevumu ņemsiet pie nebanku kreditora, būs jāveic reģistrācija un jāiesniedz arī papildus informācija, kura ļaus identificēt personu un tās ienākumus. Visas pārbaudes ir domātas, lai kreditors pārliecinatos, vai kredītam piesakās reāla persona, kā arī tam, lai kreditors zinātu, vai šī persona spēj atļauties vēlamo aizdevumu. Bieži gadās, ka izziņās parādās bēdīga aina, piemēram, cilvēkam ir neliela alga un tam vēl ir arī citas kredītsaistības. Ja šādas pārbaudes nebūtu, visdrīzāk mēs dzirdētu vēl vairāk bēdu stāstus.

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 3