Kredītlīnija

Gribi aizdevumu ar kredÄ«tlimitu? Å eit ir apkopotas visas kredÄ«tlÄ«nijas Latvijā. Lai tiktu pie naudas aizdevuma, atliek vien izvēlēties atbilstoŔāko un izdevÄ«gāko piedāvājumu. Un jau pēc 15 minÅ«tēm bankas kontā tiks ieskaitÄ«ta nepiecieÅ”amā summa.

AizdevējsSaņemÅ”anaSummaVecumsKomisijas %TermiņŔDarba laiks
4.67 VIZIA atsauksmes

VIZIA INFO

15 min.
3000 50 - 3000 ā‚¬ SAŅEMT
20 - 80 gadi

44

4 - 60 mēneÅ”i
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
3.9 Latvijas Hipotēka atsauksmes

LATVIJAS HIPOTĒKA INFO

3 d.
100000 1000 - 100000 ā‚¬ SAŅEMT
18 - 65 gadi

9

6 - 180 mēneÅ”i
Pr-Pk: 08:00-17:00
Se: 08:00-17:00
Sv: 08:00-17:00

Kas ir kredītlīnija?

MÅ«sdienās aizdevumu piedāvājums kļūst arvien plaŔāks, tādā veidā piedāvājot cilvēkiem aizvien jaunus risinājumus, kā tikt galā ar finansiālām Ä·ibelēm. Ātrie kredÄ«ti Latvijas tirgÅ« jau ir kļuvuÅ”i par ierastu parādÄ«bu, jo Å”is kreditoru pakalpojums dod ikvienam iespēju ātri saņemt naudu dažādu summu apmērā. Taču tagad, kad ātro kredÄ«tu jomā notiek dažādas izmaiņas, Latvijas kredÄ«tu piedāvājumu tirgÅ« ienāk jauns spēlētājs ā€“kredÄ«tlÄ«nija, kas ir ne tikai vēl izdevÄ«gāks kredÄ«ta veids par ātrajiem kredÄ«tiem, bet arÄ« nereti piedāvā labākus noteikumus un labākus kredÄ«tu procentus. KredÄ«tlÄ«nijas rezultātā tu vari daudz ērtāk plānot savas finanses, kā arÄ« rast risinājumu neparedzētos gadÄ«jumos. Tā ir piemērota cilvēkiem, kuri nezina, vai spēs veikt aizdevuma atmaksu uzreiz, vai arÄ« pakāpeniski pa daļām, tāpēc tiek piedāvāta kredÄ«tlÄ«nija, kas ir ar ļoti elastÄ«gām atmaksas iespējām. Piesakoties kredÄ«tlÄ«nijai nav nepiecieÅ”ama ne Ä·Ä«la, ne galvojums. Šāds aizdevums ir labs risinājums, ja nepiecieÅ”ama nauda neatliekamiem lielākiem pirkumiem vai sen plānotai iecerei.

Bet, kas tad īsti ir kredītlīnija?

Par kredÄ«tlÄ«niju dēvē kā banku tā nebanku kreditoru pakalpojumu, kas pēc savas bÅ«tÄ«bas ir aizdevuma, overdrafta un kredÄ«tkartes apvienojums.Ā KredÄ«tlÄ«nija ir kredÄ«ta paveids, kuru ņemot, ikvienam ātri ir iespējams iegÅ«t papildus naudas. Tu jautāsi, kā Å”is kredÄ«ts ir atŔķirÄ«gs no parasta ātrā vai patēriņa kredÄ«ta? AtŔķirÄ«bā no Å”iem kredÄ«tu veidiem klientam nav iepriekÅ” nepiecieÅ”ams norādÄ«t konkrētu summu, kuru tas vēlas aizņemties. Viss, kas klientam ir jādara, ir jāpiesaka savā bankā vai pie sava kredÄ«ta devēja to, kāds bÅ«s klienta kredÄ«tlÄ«nijas apjoms un uz cik ilgu laiku klientam Å”is aizdevums bÅ«s pieejams, un pēc tam klients jebkurā laikā, izmantojot kredÄ«tlÄ«nijas aizņemÅ”anās sākumā norādÄ«to bankas kontu, var izmantot tik daudz naudas, cik viņa kredÄ«tlÄ«nijā ir noteikts. Savā ziņā tas ir ļoti lÄ«dzÄ«gi tam, kā darbojas kredÄ«tkarÅ”u overdrafta funkcijas, taču Ŕāda veida aizņemums ir labāka par overdraftu, jo klientam ir iespējams noteikt cik ilgi un cik daudz naudas viņam iespējam vajadzēs aizņemties no kreditora, tā limitējot savu pārtērēto lÄ«dzekļu summu un samazinot iespēju, ka tu ieslÄ«gsi lielos parādos.

Kā pieteikties kredītlīnijai?

Kad klients nolemj pieteikties kredÄ«tlÄ«nijai un aizpilda visus nepiecieÅ”amos dokumentus, kreditors, pie kura griezās debitors, uz klienta norādÄ«to bankas kontu nosÅ«tÄ«s kredÄ«tlÄ«nijas laikā pieprasÄ«to naudas summu, kura nonāks klienta lietoÅ”anā, tāpat kā bankas kontā tiktu ieskaitÄ«ta alga. Ja klients kāda izsniegtā kredÄ«ta termiņa mēneÅ”a laikā izmanto daļu vai visu kredÄ«tlÄ«nijas nodroÅ”ināto summu, klientam palēnām ir jāsāk atmaksāt Ŕī aizdevuma summa. Pēc tam, kad konkrētajā mēnesÄ« ir atmaksāta kaut vai minimālā mēneÅ”a maksājuma summa, klients atkārtoti var izmantot Ŕī kredÄ«ta summu paÅ”a vai kreditora noteiktās aizņēmuma summas un termiņa ietvaros.Ā Aizdevuma termiņa ietvaros, protams, iztērēto summu var atmaksāt arÄ« ātrāk, tā ietaupot uz procentu maksājumiem, jo kredÄ«ta ietvaros procenti tiek pieŔķirti tikai par iztērēto summu.

Ja kredÄ«tlÄ«nijas summu tomēr nav nepiecieÅ”ams izmantot

Ja gadās, ka kredÄ«tlÄ«nijas summu nav nepiecieÅ”ams izmantot un tu neesi iztērējis ne centa no pieŔķirtās kredÄ«tlÄ«nijas apjoma, tad nekādi maksājumi tev nebÅ«s jāveic, jo nauda netiks lietota un kreditors to nezaudēs. Tas nozÄ«mē, ka bÅ«tÄ«bā kredÄ«tlÄ«nija ir kā ikviena cilvēka garantija par to, ka, ja nu kāda konkrēta termiņa robežās tev bÅ«s nepiecieÅ”ami papildus lÄ«dzekļi tev tie bÅ«s pieejami jebkurā laikā un jebkurā vietā, jo tie atradÄ«sies tavā bankas kontā gatavi lietoÅ”anai.

Kas var izmantot kredītlīniju?

KredÄ«tlÄ«niju kā kreditoru pakalpojumu ir iespējams izmantot kā privātpersonām tā arÄ« uzņēmumiem, atkarÄ«bā no tā, kam konkrētais kreditors, pie kura tu griezies ar kredÄ«ta pieprasÄ«jumu, savas kredÄ«tlÄ«nijas izsniedz. Uzņēmumiem Ŕāds aizdevums ir viens no izdevÄ«gākajiem un labākajiem veidiem, ka iegÅ«t papildus apgrozāmos lÄ«dzekļus. Nereti, uzņēmumiem nepietiek lÄ«dzekļi, ar kuriem iegādāties preces vai ar kuru palÄ«dzÄ«bu apmaksāt visus pakalpojumus, kurus ir nepiecieÅ”ams veikt, Ä«paÅ”i, ja konkrētais uzņēmums darbojas kādā jomā, kurai ir izteikti sezonāls raksturs. Tad nu aizņemoties kredÄ«tlÄ«niju uz tiem mēneÅ”iem, kuru laikā uzņēmuma peļņa samazinās, Å”is kredÄ«ts garantē, ka uzņēmums joprojām var tupināt darboties un nodarbināt pietiekami daudz darbiniekus, lai ērti apkalpotu visus savus klientus, un tad, kad uzņēmuma apgrozÄ«jums atkal palielinās, tad uzņēmums var sākt kreditoram atmaksāt Ŕīs kredÄ«tlÄ«nijas summu pilnākā apmērā, iepriekÅ” maksājot tikai minimālo atmaksas summu. Taču kredÄ«tlÄ«nija ir piemērota ne tikai uzņēmumiem, bet tā bÅ«s arÄ« lielisks risinājums ikvienai privātpersonai, kurai nepatÄ«k aizņemties ierastos kredÄ«tu veidus, piemēram, tik populāros ātros kredÄ«tus vaiĀ patēriņa kredÄ«tus, un kura vēlas izmēģināt ko jaunu. Ja, piemēram, kādā konkrētā laikā privātpersonas alga samazinās, vai, piemēram, ik mēnesi vienu no 4 mēneÅ”a nedēļām personai mazliet pietrÅ«kst naudas ērtai dzÄ«vei, tad Ŕāds naudas aizņēmums ir perfekts veids, kā Å”ajā laikā palielināt savu budžetu un nodroÅ”ināt, ka tev ir pietiekami daudz naudas lÄ«dzekļi.

KredÄ«tlÄ«nija ā€“ perfekts risinājums neparedzētās situācijās

Un vēl Ä«s pakalpojums var bÅ«t arÄ« perfekts risinājums jebkurā neparedzētā situācijā, kad tev Ä«sā laikā ir nepiecieÅ”ams iegÅ«t papildus naudu. Vienalga vai neparedzētais gadÄ«jums ir automaŔīnas remonts, slimnÄ«cas rēķina apmaksa vai neplānot ceļojums, kredÄ«ts ar kredÄ«tlimitu nodroÅ”inās, ka tev pietiks naudas lÄ«dzekļu, lai veiktu Å”os maksājumus, un pēc tam, kad tu atkal esi ticis uz kājām un atgriezies ierastajā darba rutÄ«nā, tu vari sākt palēnām kreditoram atmaksāt summu, kuru tu aizņēmies.

Kredītlīnijas lielākās priekŔrocības

Viena no kredÄ«tlÄ«nijas vislielākajām priekÅ”rocÄ«bām ir tas, ka klients pats konkrēta laika perioda laikā, uz kuru tas ir aizņēmies kredÄ«tlÄ«niju, var kontrolēt to cik daudz un vai vispār viņŔ vēlas izmantot kredÄ«tā paņemto naudu. Aizņemoties parasto kredÄ«tu, kreditors klientam pieŔķir naudu un, vienalga vai klients Å”o summu iztērē vai neiztērē, tam Ŕī summa ir jāatmaksā ar procentiem, kuri tiek rēķināti uz visu kredÄ«ta pilno summu. Taču Å”is kredÄ«ts nodroÅ”ina, ka tev ir iespēja arÄ« neizmantot rezultātā aizņemto summu, kas nozÄ«mē, ka, ja tu neizmanto Å”o naudu, tad tev nav arÄ« tā jāatmaksā, jo, galu galā banka nav zaudējusi naudu. Visbiežāk kredÄ«tlÄ«nijas kā banku tā nebanku kreditori piedāvā summāsĀ no pāris simtiem lÄ«dz pat vairākiem tÅ«kstoÅ”iem eiroĀ un termiņosĀ no tikai viena mēneÅ”a lÄ«dz pat vairākiem gadiem, kas nodroÅ”ina, ka klientam ir iespējams variēt gan summu, kuru tas vēlas aizņemties, gan termiņu, cik ilgu laiku tas vēlas izmantot kredÄ«tlÄ«niju. Un, kā jau iepriekÅ” minēju, tā kā procenti tiek aprēķināti tikai tai summai, kura ir iztērēta, tad aizdevumaĀ gada procentu likmesĀ arÄ« bieži vien ir ievērojami mazākas. Lai gan kredÄ«tlÄ«nijai, lÄ«dzÄ«gi kā parastam kredÄ«tam ir iepriekÅ” jāpiesakās, Ŕī pieteikuma pamata nolÅ«ks ir noteikt kā iespējamo kredÄ«ta apmēru, gan termiņu, uz cik ilgu laiku Ŕī aizdotā nauda klientam bÅ«s pieejama, lai kā klients tā kreditors, kurÅ” izsniedz kredÄ«tlÄ«niju, ir droÅ”s par to uz cik ilgu laiku un cik lielas summas apmērā tiek izsniegts aizdevums. Pēc tam, kad naudas kredÄ«ts ir iegÅ«ts, klientam tā bÅ«s pieejama jebkurā laikā 24 stundas diennaktÄ« 7 dienas nedēļā, un arÄ« pat svētku dienās, atŔķirÄ«bā no kredÄ«ta, kuru nereti nav iespējams aizņemties kā nedēļas nogalēs tā svētku dienās.

Un kredītlīnijas mīnusi?

Izmantojot Å”o pakalpojumu, tomēr jāatceras, ka arÄ« kredÄ«tlÄ«nija ir aizdevums un tērējot kredÄ«tlimita naudu nelietderÄ«gi, var sanākt lielas problēmas. Ja maksājuma termiņŔ tiek kavēts, tāpat kā jebkuram citam kredÄ«tu veidam, arÄ« kredÄ«tlÄ«nijai aprēķina soda procentus, kuru lielums aug ar katru nokavēto dienu. Ja maksājums tiek kavēts vairāk nekā 14 dienas, var tikt piesaistÄ«ti kredÄ«tu piedzinēji, kas jÅ«s informēs par parādu esamÄ«bu un atmaksas termiņiem. Ja neievērosiet arÄ« parādu piedzinēju norādÄ«jumus, viss var nonākt lÄ«dz tiesas procesam, kas saistās ar daudz lielākiem izdevumiem. ArÄ« izmantojot kredÄ«tlÄ«niju ir nepiecieÅ”ams ievērot atbildÄ«gas aizņemÅ”anās principus. KredÄ«lÄ«nijas lielākais mÄ«nuss bieži vien ir tieÅ”i tas, ka nauda ir pieejama jebkurā brÄ«dÄ«. Protams, no vienas puses tas ir ļoti labi un izdevÄ«gi, bet daudzus tas pamudina tērēt naudu, kad tas nemaz nav nepiecieÅ”ams. Ja aizdevuma izmantotājam nav spēcÄ«gs gribasspēks un paÅ”kontrole, rodas vēlme dzÄ«vot pāri savām iespējām, izmantojot viegli pieejamo naudu un nedomājot, ka to bÅ«s arÄ« jāatmaksā. Tas bieži ir iemesls veikt nevajadzÄ«gus, spontānus pirkumus un iztērēt naudu izklaidēm.

Kur var aizņemties kredītlīniju?

PaÅ”reiz ikviens kredÄ«tlÄ«niju ir spējÄ«gs aizņemties gan no vairākiem banku kreditoriem, tā no virknes nebanku kredÄ«tdevēju. To banku starpā, kuras izsniedz kredÄ«tu lÄ«nijas, ir Swedbank, Rietumu Banka, Banka ā€œCitadeleā€, SEB Banka un vēl citas lielākās Latvijas komercbankas, bet nebanku kreditoru starpā nu jau liela daļa no nebanku kredÄ«tdevējiem, kur ir reÄ£istrēti un darbojas Latvijas teritorijā, piedāvā klientiem kredÄ«tlÄ«nijas pakalbojumu. Tā, piemēram, tu vari doties pie tādiem kreditoriem kaĀ ferratum.lv, credit24.lv, CreditOn.lvĀ un citām kreditoru firmām un pieprasÄ«t savu kredÄ«tlÄ«niju.

KredÄ«tlÄ«nijas popularitāte arvien turpina pieaugt un cilvēki to sāk izmantot kā alternatÄ«vu citiem kredÄ«tu veidiem, tomēr, lai izvēlētos piemērotāko aizņēmumu, katra situācija ir jāizvērtē individuāli. Vienmēr ir jāpatur prātā, ka jebkurÅ” aizņēmums saistās ar lielu atbildÄ«bu un papildus izmaksām.

KredÄ«tlÄ«nijas saņemÅ”anas soļi:

  • Aizpildiet kredÄ«tlÄ«nijas pieteikumu.
  • Pēc pieteikuma iesniegÅ”anas dažu darba dienu laikā ar jums sazināsies kredÄ«tiestādes darbinieks, lai vienotos par tālākajām darbÄ«bām.
  • Parakstiet kredÄ«tlÄ«nijas lÄ«gumu.
  • Pēc lÄ«guma parakstÄ«Å”anas jÅ«su bankas kontā tiks ieskaitÄ«ta nauda.
  • Apsveicam! JÅ«s varat Ä«stenot savas ieceres!

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Kredītlīnija
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1