Kredīti bez darba vietas

Šeit ir visi kredīti bez darba vietas. Tos var saņemt no 18 gadiem un pat tad, ja ir slikta kredītvēsture. Ja esi ieguvis bezdrabnieka statusu un vēlies aizņemties, mēs palīdzēsim. Šeit ir nebanku kreditori, kuri palīdzēs situācijā, kad esat palikuši bez ienākumiem no darba.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
5 MAZILLA atsauksmes

MAZILLA INFO

5 min.
500 50 - 500 € SAŅEMT
18 - 72 gadi

0 - 26 %

1 - 30 dienas
Pr-Pk: 07:00-23:00
Se: 07:00-23:00
Sv: 07:00-23:00
Brīdinājums: Kredītu ņemšana bezdarbniekam ir ļoti atbildīgs solis, tāpēc lūdzam jūs rūpīgi izvērtēt nepieciešamību pēc plānotā kredīta un rūpīgi izplānot, kā tas tiks atmaksāts! Laicīgu saistību nepildīšanas gadījumā, aizdevējs var iekasēt no jums soda naudu vai nodot jūsu parādu piedzinējiem. Ja jums ir kaut mazākās šaubas par spēju pildīt saistības, nekādā gadījumā neizmantojiet šos pakalpojumus! Uz tabulu...

Kur saņemt kredītu, ja nav darba vieta?

Mūsu straujajā un mainīgajā laikmetā nākās saskarties ar dažādām neparedzētām situācijām. Viena no tām var būt darba uzteikšana vai štata samazināšana. Bieži pie vainas ir tehnoloģiju attīstība vai uzņēmuma nespēja uzturēt vairākus speciālistus. Diemžēl darbiniekam tas nozīmē darba zaudēšanu un grūtu pārejas posmu, kurā jāatrod jauns darbs. Ja cilvēkam ir bijuši iekrājumi, tad šo posmu var pārvaret vieglāk, ja nē, tad nākās ņemt kredītus. Populārākie ir tieši kredīti bez darba vietas, kurus var pieteikt jau no 18 gadiem un arī tad, ja kaut kādu iemeslu dēļ ir jums ir slikta kredītvēsture. Lai arī ir loģiski, ka daudzi no aizdevējiem bezdarbniekiem neaizdod, ne vienmēr cilvēks, kurš ir pazaudējis darba vietu, ir bez ienākumiem. Cilvēkam var būt pensija, stipendija, kaut kādi pabalsti vai ienākumi no gadījuma gabaldarbiem. Ja cilvēks spēj pierādīt savu ienākumu esamību un regularitāti, tad atsevišķi nebanku kreditori nāk pretī un aizdod naudu balstoties uz pēdējo menešu finanšu rādītājiem. Ja ienākumu nav vispār, tad saņemt aizņēmumu bez ienākumiem būs praktiski neiespējams. Kaut kādiem oficiāliem vai vienkārši identificējamiem ienākumiem tomēr jābūt.

Ja nav darba vieta un ir slikta kredītvēsture

Šis ir viens no bēdīgākajiem scenārijiem, jo praktiski visos gadījumos cilvēks var saņemt atteikumu. Kāpēc tā? Tāpēc, ka kreditori apzinās savus riskus un netaisās riskēt ar naudu, ieguldod līdzekļus gan kredīta izsniegšanā, gan uzturēšanā, gan atgūšānā, ja tā prasīs papildus izmaksas parādu piedziņai. Principā kredīts bez darba vietas ar sliktu kredītvēsturi ir iespējams, taču te ir jāsakrīt vairākiem faktoriem. Pirmais, jums ir jābūt kādiem citiem regulāriem ienākumiem, kuri ļaus atdot paņemto aizdevumu. Vēlams, lai šie ienākumi parādās bankas izdrukās, jo tas būs vienīgais pierādījums tam, ka nauda ienāk sistemātiski. Otrs, vēlams, lai negatīvie ieraksti kredītu reģistros būtu veikti kaut kad stipri senāk, pie tam, uz doto brīdi visām saistībām ir jābūt izpildītām. Atsevišķos gadījumos, kad bezdarbnieks saņem kādus citus naudas ienākumus, sliktā kredītvēsture var nebūt par šķērsli, ja cilvēkam ir kaut kas, ko var ieķīlāt. Bezdarbnieks var ieķīlāt savu nekustamo īpašumu vai auto - tas kreditoram ļaus justies drošāk. Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc katram aizdevējam var būt citāda pieeja un citi risinājumi.

Atsauksmes par kredītiem cilvēkiem bez darba:

Ilze: "Zinu, ka mani tūlīt visi nozākās, taču nesteidziet mani linčot, neizprotot manu situāciju līdz galam. Praktiski jebkurš cilvēks var pazaudēt gan veselību, gan savu darba vietu. Iemesli tam var būt dažādi - vienam tā būs nejaušība un apstākļu sakritība, citam paša kļūdas. Manā gadījumā bija viss kopā. Laicīgi nenoreaģēju un iekūlos nepatikšanās, kuras man neļāva vairs strādāt atbilstošā amatā. Tā kā laika posms, kurš bija domāts jaunas nozares apgūšanai un izglītības iegūšanai tajā, nebija mazs, biju situācijās, kurās man nebija nekādu oficiālu ienākumu. Kā jau saprotams, ar bezdarbniekiem neviens baigi negrib iesaistīties un aizdot naudu cilvēkam, kuram nav ienākumu, uzdrošinās tikai retais. Taču man aizdeva. Un aizdeva man tikai tāpēc, ka es biju paņēmusi tulkošanas darbus, kuri manā kontā regulāri ienesa kaut kādu naudu. Principā tā bija algas līmeņa summa, tāpēc kreditors redzot, ka man ir regulāri ienākumi no manas piepelnīšanās, izlēma man aizdot, neskatoties uz to, ka man nebija darba attiecību ar kādu darba devēju."


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Kredīti bez darba vietas
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1