Kredīts parādu dzēšanai

Ja vēlies palīdzību kredītu saņemšanā un ir nepieciešams kredīts parādu dzēšanai jeb atmaksai, apvienojot parādus vienā aizdevumā, tad esi pareizajā vietā. Šeit ir visi aizdevēji, kuri palīdz izkļūt no grūtās situācijas, piedāvājot parādu apvienošanu.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
5 Moneza atsauksmes

MONEZA INFO

15 min.
5000 500 - 5000 € SAŅEMT
20 - 70 gadi

35

6 - 60 mēneši
Pr-Pk: 08:00-21:00
Se: 09:00-18:00
Sv: 09:00-18:00
5 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

15 min.
10000 500 - 10000 € SAŅEMT
21 - 70 gadi

15

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
3.8 KSPLATFORMA atsauksmes

KSPLATFORMA INFO

1 st.
10000 500 - 10000 € SAŅEMT
18 - 75 gadi

15

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 08:00-20:00
Se: 08:00-20:00
Sv: 08:00-20:00

Kā tikt vaļā no parādiem un izkļūt no kredītiem?

Bez šaubām, šis ir ļoti aktuāls jautājums un nomoka daudzu tautiešu prātus. Daudzi ir iestiguši dažādos parādos un pašu spēkiem vairs nespēj no tiem izkļūt. Šajā sadaļā apskatīsimies, kas ir kredīts parādu dzēšanai, kā notiek atmaksa un, kas ir parādu apvienošana vienā kredīta maksājumā bez ķīlas un galvojuma. Tātad, sāksim ar to, ka nevajag gaidīt, kad situācija nonāk līdz milzīgiem parādiem, ir jārīkojas nekavējoties un jāmaklē palīdzība kredītu atmaksā. Nihilismam un "ko tad man var izdarīt, ja nemaksāšu kredīta maksājumus" šeit nav vietas. Ir skaidri jāsaprot, ka katra nokavētā diena jums sistīs pa kabatu un iespējams nemazinās kopējo parāda summu, bet audzes to vēl lielāku. Ņemot vērā visu nopietnību, apskatīsim, kādas iespējas piedāvā aizdevēji, lai izkļūtu no parādu jūga.

Parādu apvienošana

Šis ir viens no kredītu apvienošanas veidiem, kas ļauj apvienot vairākus aizdevumus vienā. Tieši tāpat darbojas parādu apvienošana - tiek apvienoti visi parādi vienā parādā. Lai ari skan tas dramatiski, bieži vien tā ir vienīgā izeja, lai situācija nekļūtu vēl ļaunāka. Iekļaujot visu vienā parādu dzēšanas kredītā, jūs iegūstat jaunu maksākjumu grafiku un iespējams pat izdevīgākus kredīta procentus. Jums vairs nav jāstraucas un nav jāmeklē palīdzība, lai tiktu galā ar vairākiem parādiem, jums atliek vien rēķināties ar vienu un pildīt strikti nnoteiktās saistības. Ierasti šo pakalpojumu izmanto ātro kredītu dzešanai, bet tam nav nozīme, kādam parāda veidam tiek ņemts aizdevums, savrīgi, ka tas tiek darīts lai uzlabotu situāciju, nevis to pasliktinātu, kā tas ir sliktās kredītvēstures gadījumā.

Kredīts cita kredīta dzēšanai

Kā jau minējām, būtība šeit slēpjas tajā, lai neievilktos parādī tik tālu, ka jūs tiekat nodoti tiesu izpildītājam vai jūsu parādsaistības kļūst tik smagas, ka pazemina jūsu dzīves kvalitāti. Ja augstāk runājām par apvienošanu, tad te ir vērts atzīmēt, ka aizņemties jaunu krdītu cita kredīta dzēšanai nevar tad, ja domājat pavilkt laiku un nomaksāt tikai tekošos maksājumus, nevis visu kredītu kopumā. Te ir butiska atšķirība - starp online aizdevumu apvienošanu, kas ļauj ietaupīt un iziet no situācijas bez liekām problēmām, un naudu, kuru aizņematies, lai samaksātu kredīta rēķinu, izveidojot vēl vienu papildus saistību un maksājumu.

Palīdzība kredītu atmaksai

Kā redzam, mūsu salīdzināšanas tabulā ir vairāki kreditori, kuri ļauj dzēst parādus ar kredītu parādu dzēšanai. Viens no populārākajiem risinājumiem ir Latvijas krdītu centrs, jo tas ir brokeris, kurš sadarbojas ar visiem aizdevjiem un ļoti ātrā laikā nokārto atbilstošu aizdevumu. Ir arī Moneza, kur iespējams aizņemties pa tiešo, saņemot finansiālo palīdzību pa tiešo, netraucējot visus aizdevējus pēc kārtas. Lai arī palīdzība kredītu atmaksai var šķist kaut kas labs un gaišs, arī te ir jābūt uzmanīgiem, jo katras jaunas parādsaistības ir liels risks, kurš prasa īpašu un rūpīgu pieeju katram līguma punktam. Nesteidzieties aizņemties, izpētiet visus piedāvājumus un katru līguma punktu - tas var atmaksāties!