Kredītu apvienošana

Šeit ir atrodama kredītu apvienošana vienā maksājumā bez ķīlas. Pieteikties tai var online vidē pat no ārzemēm. Ja ir iekrājušies vairāki kredīti, ir risinājums. Tev aizdos arī tad, ja ir izveidojusies slikta kredītvēsture. Refinansēšana palīdz ietaupīt uz aizdevuma komisijām!

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
5 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

15 min.
10000 500 - 10000 € SAŅEMT
21 - 70 gadi

15

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
4.4 nord kredīts atsauksmes

NORD KREDĪTS INFO

1 st.
10000 500 - 10000 € SAŅEMT
18 - 75 gadi

15

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 08:00-20:00
Se: 08:00-20:00
Sv: 08:00-20:00
3.8 Latvijas Hipotēka atsauksmes

LATVIJAS HIPOTĒKA INFO

3 d.
100000 1000 - 100000 € SAŅEMT
18 - 65 gadi

9

6 - 180 mēneši
Pr-Pk: 08:00-17:00
Se: 08:00-17:00
Sv: 08:00-17:00
Brīdinājums: Jaunu saistību uzņemšanās ir ļoti atbildīgs solis, tāpēc lūdzam jūs rūpīgi izvērtēt nepieciešamību pēc plānotā kredīta un rūpīgi izplānot, kā tas tiks atmaksāts! Laicīgu saistību nepildīšanas gadījumā, aizdevējs var iekasēt no jums soda naudu vai nodot jūsu parādu piedzinējiem. Ja jums ir kaut mazākās šaubas par spēju pildīt saistības, nekādā gadījumā neizmantojiet šos pakalpojumus! Uz tabulu...

Ko dod kredītu apvienošana vienā maksājumā bez ķīlas?

Situācijās, kad cilvēks ir iestidzis kredītu purvā, kad viena aizdevuma ņemšana ir pārvērtusies par vairāku kredītsaistību stafeti, ir grūti vienā mirklī visu mainīt. Protams, cilvēks var saņemt mantojumu vai vinnēt loterijā, bet tā ir maza varbūtība, tāpēc apskatīsim, ko dod kredītu apvienošana vienā maksājumā bez ķīlas. Sāksim ar to, ka šis aizdevuma modelis ir ļoti ātrs un vienkārš, jo pieteikšanās notiek online vidē. Kā nākamais svarīgāis moments ir tas, ka pieteikšanās refinansēšanai nav liegta arī tiem cilvēkiem, kuri strādā ārzemēs un tiem, kuriem ir slikta kredītvēsture. Jā, apvienot vairākus kredītus var arī parādnieki, kuri nespēj vairs normāli pildīt savas kredītsaistības, veidojot sistemātiskas un nepanesamas parādsaistības. Apvienojot vairākus aizdevumus vienā, cilvēks iegūst tikai vienu atmaksas grafiku un vairumā gadījumu arī zemāku procentu likmi. Pakalpojums ir vērsts uz to, lai cilvēks atrisinātu savas problēmas ar nespēju norēķināties un nestigtu vairāk vēl lielākos parādos.

Vai refinansēšana ar sliktu kredītvēsturi tiek piešķirta visiem?

Ir situācijas, kad cilvēks ir iestidzis pārāk lielos parādos un ar esošajiem ienākumiem vairs nepietiek, lai sagtu refinansēšanas pakalpojumus. Tādos gadījumos, kad ienākumu līmenis ir ļoti zems, kreditors var atteikt apvienošanas pakalpojumu. Ierasti kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi ir pieejama cilvēkiem ar stabiliem un regulāriem ienākumiem, kas dod garantiju, ka savstarpējās sasitības tiks pildītas. Lai arī vairumā gadījumu šis pakalpojums ir bez ķīlas un galvojuma, var gadīties, ka kreditors tomēr var paprasīt galvotāju vai kādu ķīlu, piemēram, jūsu nekustamo īpašumu vai automašīnu. Tā ir normāla prakse un baidīties no tā nevajag, ja vien jūs neesat situācijā, kura ir pilnīgi neparedzama. Daudzi cilvēki pieļauj milzīgu kļūdu, slēpjoties no saviem parādiem un dažkārt pat aizdodoties prom uz ārzemēm. Tas noved tikai pie lielāku parādu audzēšanas un beigu beigās pie sliktas reputācijas iegūšanas un pat tiesu darbiem. Centieties būt atbildīgi un godprātīgi, tas būs lētāk!

Atsauksmes par kredītu apvienošanu jeb refinansēšanu:

Oskars: "Reiz es biju viens no tiem, kurš uzskatīja, ka aizņemas tikai muļķi. Un tad es pat nemanīju, ka pats sāku aizrauties ar visādu preču iegādi uz nomaksu. Sākumā tas likā nevainīgi un es to darīju sistemātiksi. Galevā preču grupa bija elektronika - telefoni, datori u.tml. Un viss jau būtu labi, taču man sagribējās arī aizņemties naudu no ātro kredītu kantoriem. Sākumā paņēmu bezmaksas kredītu, tad ķēros klāt tā pagarināšanai. Netiku galā, paņēmu vēl vienu pie citiem, tad vēl vienu. Tad uzradās jauns tirgus dalībnieks, protams, arī pie tā izdomāju aizņemties bez komisijas. Beigu beigās man izveidojās situācija, kad es nespēju ar visiem norēķināties un nebija jau arī vairs kur aizņemties. Nācās meklēt risinājumus, kuri ļauj aizņemties vienu lielāku kredītu, lai atdotu vairākus mazākus aizdevumus. Tāda apvienošana jeb refinansēšana man ļāva pārtreukt nejēdzīgo soda naudas maksāšanu un sastādīt jaunu līgumu, kurš bija ērtāks uz izdevīgāks. Ja agrāk es maksāju 30 euro mēnesī par pagarināšanu un sodiem, tad tagad es maksāju 50 euro mēnesī. Tikai viens maksājums un nekādu pārmaksu par to, ka nespēju laicīgi norēķināties ar mazajiem augļotājiem, kuri pelna tieši uz tā, ka cilvēks nespēj pildīt savas saistības."


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2

Kredītu apvienošana
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 2