Kredīts pret auto ķīlu

Vēlies aizņemties naudu, bet nekur nedod? Å eit ir visi kredÄ«ti pret auto Ä·Ä«lu, kurus vari saņemt arÄ« ar sliktu kredÄ«tvēsturi. Saņem aizdevumu lÄ«dz pat 90% no automaŔīnas vērtÄ«bas un turpini lietot savu auto bez ierobežojumiem.

AizdevējsSaņemÅ”anaSummaVecumsKomisijas %TermiņŔDarba laiks
3.5 Sefinance atsauksmes

SEFINANCE INFO

15 min.
50000 500 - 50000 ā‚¬ SAŅEMT
18 - 75 gadi

10

3 - 72 mēneÅ”i
Pr-Pk: 09:00-18:00
Se: 10:00-14:00
Sv: Slēgts
5 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

15 min.
50000 500 - 50000 ā‚¬ SAŅEMT
21 - 70 gadi

3

6 - 72 mēneÅ”i
Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
3.6 KSPLATFORMA atsauksmes

KSPLATFORMA INFO

1 st.
15000 500 - 15000 ā‚¬ SAŅEMT
18 - 75 gadi

9

3 - 72 mēneÅ”i
Pr-Pk: 08:00-20:00
Se: 08:00-20:00
Sv: 08:00-20:00

Situācijas, kad Tev var noderēt kredīts pret auto ķīlu

Tagad ikvienam automaŔīnas Ä«paÅ”niekam ir pieejams kredÄ«ts pret auto Ä·Ä«lu. Transporta lÄ«dzeklis kalpo kā nodroÅ”inājums, un pēc naudas saņemÅ”anas varēsiet turpināt to lietot arÄ« turpmāk. Ja Tev ir sava automaŔīna, tad Tavā rÄ«cÄ«bā ir ievērojams naudas avots, ko vari aktivizēt nepiecieÅ”amÄ«bas gadÄ«jumā. Ja Tu vēlies uzzināt, kas ir Å”is izslavētais un tik pieprasÄ«tais kreditÄ“Å”anas pakalpojums, un kā tas var palÄ«dzēt piepildÄ«t tavas ieceres ā€“ lasi tālāk!

Aizdevums pret auto ā€“ obligāts nosacÄ«jums vai brÄ«vprātÄ«gs lēmums?

Patērētāju kreditÄ“Å”anas nozarē ir atrodami gan kredÄ«ti bez Ä·Ä«las, gan aizdevumi, kas pieejami tikai pret Ä·Ä«las nodroÅ”inājumu. AutomaŔīnas ieÄ·Ä«lāŔana var bÅ«t kreditora pamatnosacÄ«jums vai viens no vairākiem aizņemÅ”anās variantiem. Viss ir atkarÄ«gs no aizdevēja noteikumiem un no aizdevuma veida. Pirmajā gadÄ«jumā runa parasti ir par auto lÄ«zingu ā€“ kredÄ«tu jaunas automaŔīnas iegādei. Aizņēmējs iegādājas jaunu maŔīnu par kreditora lÄ«dzekļiem un, pakāpeniski atmaksājot aizdevumu, iegÅ«st Ä«paÅ”uma tiesÄ«bas uz auto. Taču ir vēl daži citi varianti, kad kredÄ«ts pret automaŔīnas Ä·Ä«lu ir vienÄ«gais risinājums. Vairumā gadÄ«jumu bez Ä·Ä«las neiztikt, ja aizņēmējam ir vajadzÄ«gs:

 • kredÄ«ts ar sliktu kredÄ«tvēsturi;
 • kredÄ«ts ar aktÄ«viem parādiem.

Ja aizdevumam piesakās cilvēks, kuram ir bijuÅ”as vai ir problēmas ar kredÄ«tu atmaksu, kreditoram tas nozÄ«mē lielākus riskus. Å ajos gadÄ«jumos aizdevums pret auto Ä·Ä«lu parasti ir vienÄ«gais veids, kā aizņēmējam tikt pie nepiecieÅ”amās naudas summas. Ķīla kalpo par efektÄ«vu kredÄ«ta atmaksas garantiju, un aizņēmējam ir lielāka motivācija ievērot kredÄ«tlÄ«guma nosacÄ«jums un segt aizdevumu termiņā. Taču aizdevums pret auto Ä·Ä«lu nebÅ«t nav margināls naudas iegÅ«Å”anas veids, kas pieejams tikai tiem aizņēmējiem, kuri nevar izmantot citus piedāvājumus. PatiesÄ«bā, Ä·Ä«la var bÅ«t nepiecieÅ”ama arÄ« aizņēmējiem ar labu kredÄ«tvēsturi un pietiekamu maksātspēju. Raksta turpinājumā uzzināsi, kādi kredÄ«ti visbiežāk tiek pieŔķirti pret automaŔīnas Ä·Ä«las nodroÅ”inājumu.

Kredīts pret auto ķīlu jauna auto iegādei

Visbiežāk vecs auto tiek ieķīlāts, lai iegādātos jaunu transportlīdzekli. Salīdzinājumā ar tradicionālu auto līzingu, kad par ķīlas objektu kļūst jauns auto, Ŕādai pieejai ir savas priekŔrocības:

 • jaunu auto var nopirkt par pilnu cenu;
 • aizņēmējs kļūst par jauna auto vienÄ«go Ä«paÅ”nieku;
 • jauns auto ir pasargāts no lÄ«zinga riskiem un jebkurā gadÄ«jumā paliek aizņēmēja Ä«paÅ”umā.

Tāpat kredīts pret ieķīlāto auto var tikt izmantots, lai iegādātos citus transportlīdzekļus: laivas, motociklus, traktorus u.c. Ja pieŔķirtais aizdevums ir nepietiekams, kredīta summu var apvienot ar personīgajiem līdzekļiem un iekrājumiem, un iegādāties kāroto maŔīnu par pilnu cenu.

Patēriņa kredÄ«ts pret Ä·Ä«las nodroÅ”inājumu

Patēriņa kredÄ«ta naudas robežas ir ļoti lielas ā€“ tās var bÅ«t no dažiem simtiem lÄ«dz pat desmitiem tÅ«kstoÅ”iem eiro. Protams, nelielam kredÄ«tam nav nepiecieÅ”ams Ä·Ä«las nodroÅ”inājums, taču, jo apjomÄ«gāks ir aizdevums, jo lielāka varbÅ«tÄ«ba, ka kreditors pieprasÄ«s noformēt Ä·Ä«lu. NosacÄ«jumu ziņā patēriņa kredÄ«ts pret auto Ä·Ä«lu un patēriņa kredÄ«ts bez Ä·Ä«las neatŔķiras:

 • kredÄ«tam tiek noteikta procentu likme;
 • kredÄ«ta maksājumi jāveic ik mēnesi;
 • kredÄ«tam ir garÅ” atmaksas termiņŔ, parasti no 6 lÄ«dz 36 mēneÅ”iem.

Jāpiebilst, ka patēriņa kredÄ«ta kredÄ«tlimits ir atkarÄ«gs ne tikai no auto vērtÄ«bas, bet arÄ« no tādiem faktoriem, ka aizņēmēja maksātspēja un kredÄ«tvēsture. Vislielākās izredzes saņemt apjomÄ«gu kredÄ«tu ir vērtÄ«gu maŔīnu Ä«paÅ”niekiem ar stabiliem un pietiekami lieliem ienākumiem un bez pagātnes parādiem.

Kredītu apvienoŔana

KredÄ«tu apvienoÅ”ana ir pazÄ«stama arÄ« ar nosaukumu kredÄ«tu pārkreditÄ“Å”ana jeb refinansÄ“Å”ana. Tas ir pakalpojums aizņēmējiem, kuriem ir noformēti vairāki aizdevumi dažādās kredÄ«tiestādēs, un kuri vēlas apvienot visus aizdevumus vienā. Jaunam kredÄ«tam tiek noteikta vienota procentu likme un jauns, garāks, atmaksas termiņŔ. BÅ«tÄ«bā pārkreditÄ“Å”ana ir visu esoÅ”o aizdevumu apvienoÅ”ana vienā lielā patēriņa kredÄ«tā. GandrÄ«z vienmēr tas ir aizdevums pret automaŔīnas Ä·Ä«lu, jo aizdevējs vēlas saņemt papildu kredÄ«ta atmaksas garantijas. KredÄ«tu apvienoÅ”ana ir pieejama arÄ« parādniekiem, tāpēc automaŔīnas ieÄ·Ä«lāŔana var palÄ«dzēt tikt galā ar finanÅ”u sarežģījumiem un pakāpeniski atbrÄ«voties no parādiem. Aizdevums pret auto Ä·Ä«lu var bÅ«t parocÄ«gs dažādās situācijās, taču vai ikvienu auto var pārvērst par naudas avotu?

Kredīts pret auto ķīlu

Pārbaudi, vai vari ieķīlāt savu auto!

Ikvienam kreditoram ir savi noteikumi, taču vairums aizdevēju pieņem Ä·Ä«lā gan jaunas, gan lietotas automaŔīnas. Auto vērtÄ«ba un pieejamais kredÄ«ta apjoms ir atkarÄ«gs no:

 • izlaiduma gada;
 • modeļa;
 • nobraukuma;
 • tehniskā stāvokļa.

Vai iespējams ieÄ·Ä«lāt maŔīnu, kas ir tikusi intensÄ«vi izmantota un ekspluatācijas laikā ir zaudējusi lielu daļu no savas sākotnējas vērtÄ«bas? Jā, lai gan Å”ajā gadÄ«jumā maŔīnas Ä«paÅ”niekam jārēķinās ar zemāku summu. Taču arÄ« tad, ja Tu esi jauna un vērtÄ«ga auto Ä«paÅ”nieks, nesteidzies ieÄ·Ä«lāt to pilnÄ«bā. KredÄ«ta summa nebÅ«t ne vienmēr ir vienāda ar maŔīnas vērtÄ«bu, jo ikvienu transportlÄ«dzekli var ieÄ·Ä«lāt daļēji. Vispirms aprēķini, cik daudz naudas Tev ir nepiecieÅ”ams, un tikai pēc tam piesakies aizdevumam.

Nobeigumā

Aizdevums pret auto sniedz iespēju aizņemties vairāk, uz ilgāku termiņu un, iespējams, arÄ« uz izdevÄ«gākiem nosacÄ«jumiem nekā aizņemoties bez nodroÅ”inājuma. Lai ieÄ·Ä«lātu auto, ir jāaizpilda pieteikums internetā un jāseko turpmākām instrukcijām. Pirms naudas saņemÅ”anas auto stāvoklis tiek novērtēts arÄ« klātienē, taču rÄ«kojoties savlaicÄ«gi naudu var saņemt jau tajā paŔā dienā. KredÄ«ts pret auto Ä·Ä«lu ir samērā ātrs veids, kā tikt pie nopietnas summas un finansēt lielus dzÄ«ves plānus. Lai aizņemÅ”anās pieredze bÅ«tu patÄ«kama, vienmēr objektÄ«vi izvērtē savas iespējas segt kredÄ«tsaistÄ«bas termiņā. Apdomā visus kredÄ«ta plusus un mÄ«nusus!


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2

Kredīts pret auto ķīlu
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 2