Bezprocentu kredīts - 0% komisija

Šeit ir apkopoti visi bezprocentu kredīti. Tos bez maksas var saņemt tikai pirmajā aizņemšanās reizē. Ja vēlies aizņemties bez komisijas (0%), nepārmaksājot par kredītu, esi pareizajā vietā. Esam atlasījuši aizdevējus, kuri aizdod, neprasot par saviem pakalpojumiem ne centa.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
4.67 VIZIA atsauksmes

VIZIA INFO

15 min.
2000 50 - 2000 € SAŅEMT
20 - 80 gadi

0

30 dienas
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
5 CreditOn atsauksmes

CREDITON INFO

15 min.
215 5 - 215 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

0

1 - 30 dienas
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
4.1 Banknote atsauksmes

BANKNOTE INFO

15 min.
500 50 - 500 € SAŅEMT
20 - 80 gadi

0

30 dienas
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
4.8 KSPLATFORMA atsauksmes

KSPLATFORMA INFO

15 min.
300 50 - 300 € SAŅEMT
18 - 75 gadi

0

30 dienas
Pr-Pk: 08:00-20:00
Se: 08:00-20:00
Sv: 08:00-20:00
5 Bino atsauksmes

BINO INFO

10 min.
425 50 - 425 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

0

10 - 30 dienas
Pr-Pk: 07:00-23:00
Se: 07:00-23:00
Sv: 07:00-23:00
Brīdinājums: Kredīts bez procentiem ir ļoti atbildīgs solis, tāpēc lūdzam jūs rūpīgi izvērtēt nepieciešamību pēc plānotā kredīta un rūpīgi izplānot, kā tas tiks atmaksāts! Laicīgu saistību nepildīšanas gadījumā, aizdevējs var iekasēt no jums soda naudu vai nodot jūsu parādu piedzinējiem. Ja jums ir kaut mazākās šaubas par spēju pildīt saistības, nekādā gadījumā neizmantojiet šos pakalpojumus! Uz tabulu...

Kas ir bezprocentu kredīts?

Tā kā kreditoriem ir nepieciešami jauni klienti, tiem nākās pielietot visdažādākos mārketinga trikus, kuri ļautu pievērst potenciālo klientu uzmanību. Vien no šiem trikiem ir bezprocentu kredīts, kuram netiek piemērota komisijas maksa. Tas ir tāds bezmaksas aizdevums, kurš pirmajā reizē tiek aizdots uz pašiem izdevīgākajiem nosacījumiem, jo cilvēkam ir jāatdod tik, cik tas ir aizņēmies. Protams, te ir jānodala divi atšķirīgi bezprocentu aizdevumu veidi. Viens ir tāds, kur jums ir iespēja iazņemties naudu, kuru var tērēt pēc saviem ieskatiem, bet otrs ir tāds, kuru jums piešķir kāda līzinga kompānija, lai iegādātos kādu preci ar 0% kredīta likmi. Ja pirmajā gadījumā šāds pakalpojums ir pieejams tikai vienu reizi pie katra aizdevēja, tad interneta veikalos šādu pakalpojumu var izmantot neskaitāmas reizes. Protams, ar nosacījumu, ja iepriekšējās saistības ir jau izpildītas. Aizņemties bez procentiem var gan ātro, gan patēriņa kredītu, tomēr vairāk šis pakalpojums ir sastopams tieši ātro aizdevumu segmentā, un summas šādam kredītam svārstās no 5 līdz 2000 euro. Tas ir patiešām labs un izdevīgs risinājums, tomēr arī šeit var sanākt nepatikšnas.

Kāpēc kredīts bez procentiem ir bīstams?

Lieta tāda, ka bīstams ir jebkurš aizdevums, taču paši bīstamākie ir tie, kuri tiek piedāvāti ar viltu vai saņemti ar cilvēka vieglprātīgo uztveri. Tāpēc kredīts bez procentiem ir viens no tādiem pakalpojumiem, kurš var radīt maldīgu priekštatu par pakalpojuma patieso vērtību un sekām. Bieži vien cilvēki neiedziļinās un domā, ka aizdevums bez komisijas maksas ir pilnīgi par pliku velti jebkurā gadījumā. Tomēr tas var būt ļoti liels klupakmens, kad cilvēkam nebūs iespēja laicīgi norēķināties. Ja kaut kādu iemeslu dēļ tiks kavēts nospraustais atmaksas termiņš, tas, kas sākumā bija par bezprocentu, kļūs par aizdevumu ar soda procentiem. Protams, lielai daļai aizdevēju ir iespēja savu atmaksas termiņu pagarināt, taču tas viss ir par maksu. Šo cilvēki bieži palaiž garām un beigu beigās brīnās, kāpēc tiem krājās parādi. Kā vēl viena bīstamā tendence ar bezprocentu kredītiem ir tā, kad bieži vien cilvēki paņem vairākus aizdevumus uzreiz pie vairākiem kreditoriem. Beigu beigās tas neļauj laicīgi norēķināties ar visiem un ievelk tādā kā apburtajā lokā, kad netiek dzēsta pamata summa, bet tiek maksātas tikai soda komisijas vai pagarināšanas maksas.

Bezprocentu kredīts

Ko izvēlēties - bezprocentu līzingu vai 0% naudas kredītu?

Ja vēlme ir iegādāties kadu preci, piemēram, mobilo tālruni vai datoru, tad liela starpība nebūs, vai jūs izvēlēsaties 0% līzingu vai bezprocentu naudas kredītu. Pa lielam šīs kompānijas piedāvā līdzīgus nosacījumus un atšķirties var tikai tas, kā tiek risinātas situācijas, kurās kredītņēmējs nespēj laicīgi norēķināties. Ja līzinga kompāniju gadījumā var būt atliktais maksājums vai soda komisijas par katru nokavēto dienu, tad nebanku kreditoru naudas kredītu gadījumā tā var būt pagarināšanas maksa. Tiesa gan - pagarināt savu bezmaksas aizdevumu nevarēs mūžīgi, arī tur ir savi limiti, kurus pa lielam regulē arī likumdošana. Ja vēlaties aizņemties ar izdevīgāko procentu likmi, tad šie paklpojumi ir pareizā izvēle, tomēr neskatieties uz šo tikai virspusēji un padomājiet ar par to, kā spēsiet risināt situāciju, ja nespēsiet laicīgi norēķināties. Galvenais ir neņemt jaunu aizdevumu, lai segtu veco. Tāds modelis ir piemērojams tikai sarežģītos gadījumos, kad jauna kredīta ņemšana tiek pamatota ar izdevīgāku procentu likmi, piemēram, kat tiek veikta aizdevuma refinansēšana vai vairāku aizdevumu apvienošana vienā.

Atsauksmes par bezprocentu kredītiem:

Ernests: "Man ar šo pakalpojumu ir sanākusi divejāda pieredze. No vienas puses es esmu priecīgs, ka varēju iegādāties mobilo telefonu bezprocentu kredītā, taču rūgtumu dod tieši ātrie bezmaksas kredīti, kurus biju sagrābie pie vairākiem aizdevējiem. It kā nevainīgi 50 līdz 200 euro kredītiņi mani noveda strupceļā, kad nespēju vairs atdot visu aizņemto naudu un maksāju tikai sodus un pagarināšanas. Kopā man bija 5 kredītsaistības, kuras bija kā važas uz kājām un rokām, jo norija visus manus ienākumus. Situācija kļuva tik kritiska, ka man jau gribējās mukt prom no Latvijas, taču es saņēmos un veicu kredītu apvienošanu, kura ļāva man veikt tikai vienu maksājumu ar man izdevīgu procentu likmi un ļoti elegantu atmaksas grafiku uz 2 gadiem. Un interesantākais, ka summāri es biju ieguvējs, jo viena lielā patēriņa aizdevuma procentu likme bija daudz mazāka kā visas soda un pagarināšanas maksas."


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 3

Bezprocentu kredīts - 0% komisija
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 3