Jaunākie ātrie kredīti jūnijā

Šeit tiek apskatīti visi jaunākie ātrie kredīti jūnijā. Tos var saņemt online vidē bez ķīlas no jebkuras vietas Latvijā. Salīdzini jaunāko kreditoru piedāvājumus un izvēlies sev atbilstošāko. Piedāvājumu salīdzinājums internetā ļauj ietaupīt laiku un naudu!

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
4.67 VIZIA atsauksmes

VIZIA INFO

15 min.
2000 50 - 2000 € SAŅEMT
20 - 80 gadi

0 - 7,72 %

30 dienas
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
5 Vivus atsauksmes

VIVUS INFO

5 min.
3000 50 - 3000 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

7,49 %

30 dienas
Pr-Pk: 07:00-23:00
Se: 07:00-23:00
Sv: 07:00-23:00
4.67 ViaSMS atsauksmes

VIASMS INFO

10 min.
1500 50 - 1500 € SAŅEMT
20 - 70 gadi

0 - 7,5 %

30 dienas
Pr-Pk: 08:00-23:00
Se: 09:00-20:00
Sv: 09:00-20:00
4.4 Moneza atsauksmes

MONEZA INFO

15 min.
5000 200 - 5000 € SAŅEMT
20 - 70 gadi

24,6 %

2 - 30 dienas
Pr-Pk: 08:00-21:00
Se: 09:00-18:00
Sv: 09:00-18:00
3.8 KSPLATFORMA atsauksmes

KSPLATFORMA INFO

15 min.
5000 50 - 5000 € SAŅEMT
18 - 75 gadi

0 - 9 %

30 dienas
Pr-Pk: 08:00-20:00
Se: 08:00-20:00
Sv: 08:00-20:00
Brīdinājums: Jauna kredīta ņemšana ir ļoti atbildīgs solis, tāpēc lūdzam jūs rūpīgi izvērtēt nepieciešamību pēc plānotā kredīta un rūpīgi izplānot, kā tas tiks atmaksāts! Laicīgu saistību nepildīšanas gadījumā, aizdevējs var iekasēt no jums soda naudu vai nodot jūsu parādu piedzinējiem. Ja jums ir kaut mazākās šaubas par spēju pildīt saistības, nekādā gadījumā neizmantojiet šos pakalpojumus! Uz tabulu...

Brīžos, kad jāsastopas ar pēkšņiem maksājumiem, bet makā esošās naudas daudzums liedz norēķināties, jaunākie un izdevīgākie ātrie kredīti internetā var būt kā glābiņš. Šāds aizņēmuma veids uz doto brīdi ir pieprasītākāis kreditēšanas pakalpojums Latvijā. Šī popularitāte pamatojas ar vienkāršu un ātru kredīta nofomēšanu un saņemšanu. Tikt pie kredīta var pat 10 mīnušu laikā, piesakoties tam 24 stundas diennaktī (arī naktī) gan darba dienās, gan brīvdienās, gan svētku dienās. Protams, jāņem vērā, ka likumdošana liedz izniegt aizdevumus laika posmā no 23:00 līdz 7:00 no rīta, tāpēc pieteikums tiks izskatīts un naudu varēs saņemt tikai atļautajā laikā.Tā kā daudziem cilvēkiem ir radušās problēmas ar laicīgu kredīsaistību izpildi, valstiskā līmenī ar atbilstošu likumdošanu ir ieviesti vairāki online kredītu nišas ierobežojumi, kuri pasargā cilvēkus no negatīvām saistībām. Būtiskākie ierobežojumi paredz to, ka kreditors nav tiesīgs ņemt GPL komisiju vairāk par 0,07% dienā, kas ir aptuveni 25% gadā. Kā vēl viens būtisks ierobežojums ir pagarināšanas reižu skaits, kas no bezgalības ir ierobežots ar divām reizēm. Cilvēkiem tas vairs neļauj nokļūt apburtajā lokā, kad tiek maksātas tikai pagarināšanas maksas, nedzēšot pamata parādu. Kā redzams, arī TV un radio vairs nav tik daudz reklāmu, kuras aicina aizņemties it kā uz izdevīgiem nosacījumiem. Jāsaka, ka tas ir ļoti apsveicami, ka šī nozare tiek kontrolēta un ierobežota, jo tas veido pozitīvāku pieredzi un druadzīgākus apstākļus. Praktiski visi jaunie kredīti ir pakļauti ierobežojumiem, tāpēc izvēloties sev piemŗotāko aizdevēju, būs grūti iegrābties.

Kāpēc jāsalīdzina visi jaunie ātrie kredīti jūnijā?

Ātrais kredīts ir pieprasītākais nebanku kreditoru sniegtais pakalpojums, kas izpaužas samērā neliela aizdevuma izsniegšanā - ierasti no 50 līdz 5000 euro diapazonā uz 30 dienām. Ja salīdzina šo pakalpojumu ar banku piedāvājumu, tas jāsaka, ka tas neizskatās īpaši pievilcīgs, jo tam ir augstāka procentu likme. Arī kopējā summa, kas būs jāatdod var būt krietni lielāka, jo šeit tiek ņemta vērā arī kredīta atmaksas termiņa pagarināšana, kas nav lēts prieks. Tomēr par šo nosacīti dārgo samaksu, cilvēks saņem pretī īpašu servisu un plašas iespējas tikt pie sev nepieciešamās naudas jebkurā laikā un no jebkuras vietas pasaulē. Banku gadījumā noteikumi un aizņemšanās procesi daudz komplicētāki. Tātad, visi ātrie kredīti ir domāti tiem cilvēkiem, kuri vēlas aizņemties līdz pieci tūkstoši euro uz termiņu līdz trīsdesmit dienām, neizejot no mājas vai nedodoties uz kredītiestādes filiāli, lai pieteiktos un saņemtu savu aizņēmumu. Visi procesi notiek cau telefonu, planšeti vai datoru - online.

Galvenās priekšrocības, ko sniedz interneta aizņēmumi:

 • Tie ir ērti - pieteikties var pa telefonu vai internetā;
 • Tie var būt izdevīgi - izdevīga procentu likme vai bezprocentu kredīts;
 • Tie ir elastīgi - var norēķināties ar atmaskas grafiku vai visu uzreiz;
 • Tie ir uzticami - šos pakalpojumus izmanto lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju.

Kādiem nolūkiem online kredītus ņem citi?

 • Medicīnas pakalpojumiem vai precēm – risinot problēmas ar pēkšņām veselības problēmām, operācijām, procedūrām, pārbaudēm, zobārstniecību, medikamentu un citu ar medicīnu saistītu preču iegādi.
 • Auto vai moto remonts – neparedzētām situācijām uz ceļa, kad noplīst spēkrats un nav brīvu līdzekļu, ko novirzīt evakuatoram, detaļām un meistariem. Jāpiezīmē, ka šādi apstākļi bieži sakrīt ar līzinga maksājumiem, kas jūtami apgrūtina finansiālo stāvokli.
 • Nestandarta situācijām – neplānotiem brīžiem, kad kaut kas saplīst un prasa neatliekamus maksājumus, piemēram, izsaucot meistaru, kurš novērsīs par maksu radušos problēmu. Situācijas ir dažādas, taču ne visās jāsteidz aizņemties.
 • Nozīmīgāki jeb izdevīgi pirkumi – gadījumiem, kad sen kārotā prece tiek tirgota ar milzīgu atlaidi vai pirkums nav atliekams, jo prece ir nepieciešama tagad un tūlīt. Ar šo gan jābūt uzmanīgiem, jo gadās arī spontāni un nepārdomāti pirkumi.

Pirmais interneta kredīts bez komisijas maksas

Lai arī tagad šāda veida reklāmas ir pieklusušas, tomēr vēl atrodas kreditori, kuri saviem klientiem pirmajā aizņemšanās reizē ir gatavi iedot 100% atlaidi. Pirmais interneta kredīts bez maksas ir tāda kā iepazīšanās ar pakalpojumu, tāpēc krditori nesteidz piedāvāt maksimālo aizdevuma summu. Bezmaksas kredītiem maksimālā summa ir aptuveni 300 euro. Un, ja vien šī summa tiek laicīgi atdota, nekas papildus nebūs jāmaksā. Taču, ja nebūs iespēja laicīgi norēķināties, aizdevējs piemēros komisijas maksu par atmaksas termiņa pagarināšanu.

No 18 gadiem?

Lai arī ātrais kredīts no 18 gadiem ir visai reta parādība, tomēr vēl atrodas aizdevēji, kuri apkalpo 18 gadīgus jauniešus. Nav noslēpums, ka šajā vecumā cilvēkam vēl nav stabili un pastāvīgi ienākumi, taču ir pozitīvi izņēmumi, kas ļauj kreditoram panākt pretī un aizdot jaunam cilvēkam tik daudz, cik tas patiešām uz doto brīdi var atļauties.

Ar sabojātu kredītvēsturi?

Situācijās, kad cilvēkam ir aktīvas parādsaistības, aizņemties ir diezgan pagrūti, ja vien ienākumu apjoms nav tik liels, lai apmierinātu savas un kreditoru vajadzības pilnībā. Ir divi veidi problēmu, kas var ietekmēt iespēju saņemt aizdevumu. Pirmais ir nenokārtotās parādsaistības, kuru gadijumā tiek veikti aprēķini un noteikts, vai parādnieks spēj norēķināties. Otrs veids ir sliktā kredītvēsture, kura bieži vien liedz aizņemties, neskatoties uz šī brīža ienākumu apjomu. Ātrajiem kredītiem ar sliktu jeb sabojātu kredītvēsturi var pieteikties pie jebkura no aizdevējiem, kuri pēc saviem vērtēšanas scenārijiem noteiks, atteikt vai piešķirt pieteikto aizņēmumu. Praktiski vienmēr šis ir stipri individuāls pasākums, tāpēc ieteicams savas iespējas apzināties pie vairākiem kreditoriem.

Lai bez problēmām saņemtu ātro aizdevumu:

 • Personai jābūt vecuma diapazonā no 18 līdz 75 gadiem;
 • Jābūt pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam vai arī pastāvīgai uzturēšanās atļaujai Latvijā;
 • Jābūt aktīvam bankas kontam kādā no Latvijas bankām (Swedbank, Citadele, Luminor, PrivatBank, SEB);
 • Bankas kontā jābūt vsimaz 0,01 euro, lai veiktu savu identificēšanu un konta apstiprināšanu;
 • Jābūt aktīvam telefona numuram pie kāda no Latvijas mobilajiem operatoriem;
 • Jābūt aktīvai e-pasta adresei, uz kuru saņemt piedāvājumus, līgumus, rēķinus.

Kādas darbības jāveic, lai saņemtu ātro kredītu?

 • Kredīta kalkulatorā jāizvēlas nepieciešamā summa un termiņš;
 • Jāreģistrējas kreditora mājas lapas sistēmā;
 • Jāiepazīstas ar ātrā kredīta nosaucījumiem un līgumu;
 • Jāieskaita reģistrācijas 0,01 euro reģistrācijas maksa;
 • Jāgaida apstiprinājums no aizdevēja.

Kādēļ izvēlēties jaunākos aizdevējus?

 • Elastīgas summas un atmaksas termiņi;
 • Iespēja atmaksāt ātrāk vai pa daļām;
 • Ērti pieteikties internetā;
 • Ātra izskatīšana 15 minūšu laikā;
 • Izdevīgas procentu likmes no 0% pirmajā reizē;
 • Bez augstām prasībām un sarežģītiem nosacījumiem.

Ātrā kredīta pagarināšana

Pat labi izplānots aizņēmums var izgāzties, liedzot iespēju norēķināties laicīgi. Šādiem gadījumiem kreditori piedāvā ātrā kredīta pagarināšanu, kas ļauj atlikt visas summas atdošanu, samaksājot par to nelielu komisijas maksu. Tas var līdzēt, taču tikai ar nosacījumu, ka neveicat pagarināšanu vairāk kā 2 reizes. Ja problēmas ar online kredītu atdošanu ieņem sistemātiskas iezīmes, ir jādomā par pārkreditēšanas pakalpojumiem, kuri ļauj nokārtot kredītu ar skaidru atmaksas grafiku, kas ļaus segt pamata parādu un neieslīgt mūžigajā pagarināšanās un parādos. Ja parāds netiks laicīgi atdots un netiks veikta pārkreditēšana, tad neizbēgami būs jāsastopas ar tiesu izpildītāju un naudas piedziņu, kas situāciju tikai pasliktinās.

jaunākie ātrie kredīti 5000 euro robežās

Par online kredītu būtību un alternatīvām

Lai arī pēdējā laikā klasiskais online kredīts pārtop par patēriņa aizdevumu, daudzas kompānijas piedāvā aizņemties arī nelielus aizdevumus uz dažām dienām. Tieši tā arī ir galvenā atšķirība - ātrie aizdevumi, kurus var pieteikt internetā uz termiņu no 1 līdz 30 dienām. Protams, liela dāla kreditoru piedāvā aizņemties arī uz ilgāku laika posmu, taču tur būs citi aizņemšanās nosacījumi. Piemēram, ja gribēsiet saņemt 50 euro aizņēmumu, tad termiņu uz 2 gadiem jums neviens nedos. Mazajiem online kredītiem summas ir proporcionālas termiņam. Cilvēks droši var aziņemties līdz algai vien dažus desmitus euro. Pie tam, ja cilvēkam tā būs pirmā aizņmšanās reize, visdrīzāk tas saņems 100% atlaidi, kas nozīmē, ka būs jāatdodt tikai tik daudz, cik tas būs aizņēmies. Pirmais online kredīts bez maksas ir praktiski katrā nebanku kreditēšanas kompānijā, kura piedāvā mazos aizņēmums uz termiņu līdz trīsdesmit dienām. Summas šādās mikrokreditēšanas kompānijās ierasti nepārsniedz 500 euro, taču ir atsevišķi aizdevēji, kuri bez maksas aizdod pat 2000 eruo. Svarīgi ir aprēķināt, kāds kreditēšanas modelis bū piemērotākais un izdevīgākais.

Kāda ir pareizākā atro kredītu alternatīva?

Pareizākā ātro kredītu alternatīva būs patēriņa kredīts kādā no bankām, kurš ļaus rēķināties ar vairāku mēnešu vai gadu atmaskas grafiku, iekļaujot šādu kredīta maksājumu savā ģimenes budžetā. Jums vēl nav savs ģimenes budžets? Slikti! Noteikti izveidojiet tādu un pacentieties saplānot savus izdevumus tā, lai kreditā gadījumā jums būtu arī kaut kāds pārpalikums, kuru var atlikt nebaltām dienām. Online kredītu ņemšana ierasti ir gadījumos, kad cilvēkam nav nekādu iekrājumu, tāpēc šis modelis ir kā piemērs tam, kā darīt nevajag. Nevajag nodzīvoties līdz tukšam makam - vajag plānot visu tā, lai pietiek arī iekrājumiem. Ja tomēr nesanāk iekrāt, jāpārskata savi tērēšanas paradumi, jāievieš taupīgāks režīm, jāatsakās no visa liekā un jāpāriet uz izdevīgākiem risinājumiem. Un te ir kur izvērsties, jo ikdienā ir daudz un dažādi tēriņi, kurus var optimizēt. Atcerieties, interneta kredīti ir galējs līdzeklis, kurš var tikt izmantots tikai gadījumos, kad ir 100% garantija par spējām pildīt savas saistības.

Aizdevuma atgriešanas noteikumi

Ar vien biežāk parādās kompānijas, kuras ir mainījušas savu kreditēšanas modeli par labu kredītņēmējam, neliekot veikt pagaināšanas maksu. Aizdevuma atgriešanu var veikt gan vienā maksājumā 30 dienu laikā, gan vienoties par konkrētu atmaksas grafiku vairāku mēnešu garumā. Tiesa gan, par to būs jāveic neliela papildus maksa, kas varētu sastādīt līdz pat 0,5% dienā no kopējā parāda. Šeit ir katram jāsaprot, kas ir izdevīgāk, vilkt laiku un zaudēt naudu vai pacensties un atdot visu uzreiz. Atcerieties arī par atteikuma tiesībām, kuras darbojas 14 dienas. Vairāk ar kredītņēmēja tiesībām lasiet šeit...

Kredītvēstures ietekme uz ātrā kredīta saņemšanu

Problēmas ar disciplīnu un laicīgu saistību nepildīšanu vienmēr atstāj pēdas. Un šīs pēdas sauc par kredītvēsturi. Praktiski visas kredīiestādes sadarbojas ar kredītvestures noteikšanas kompānijām un izmanto speciālas programmas, kas nosaka cilvēka lojalitāti un atbilstību droša kredītņēmāja statusam. Ja esošajos kredīta reģistros ir atrodami negatīvi ieraksti, aizdevējs var ieslēgt īpašāku izvērtēšanas modeli vai atteikt aizdevumu pavisam. Sabojātā vēsture var vilkties līdzi vairākus gadus un tā var traucēt izmantot arī banku piedāvātos pakalpojumus, piemēram, hipotekāros kredītus un auto līzingus. Ja gadījumā nav sanācis atdot un ir iekrājušies vairāki parādi, tad talkā var nākt aizdevumu apvienošanas iespēja.

Atsauksmes par ātrajiem kredītiem:

Ulvis: "Tā kā esmu cilvēks, kurš nemīl stāvēt uz vietas, dzīvoju strauji un ar lielu vērienu. Tas arī ir galvenais iemesls, kas man liedz veidot iekrājumus un turēt makā it kā lieku naudu. Realitātē viss ir citādi - makā naudas praktiski nav, jo pelnu es mazāk, ne kā tērēju. Tieši šim iemeslam es bieži izmantoju mazos aizņēmumus, kuri man ļauj iztikt līdz algai vai kādai citai naudai, ko saņemu par haltūrām. Būtiski, ka izvēlos tikai jaunākos kredītus, jo tiem parasti ir izdevīgākie nosacījumi un labas procentu likmes. Ja nebūtu šīs mazās finansiālās palīdzības, man nāktos iet lasīt pudeles vai strādāt papildus darbu. Taču man tam nav ne laika, ne vēlēšanās. Neko sliktu nevaru teikt par šiem pakalpojumiem. Ja paņem 50 eirikus uz 10 dienām, tas nav nekāds pasaules gals algas dienā. Vienmēr atdodu un gaidu nākamo reizi."


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 3