Kredīti parādniekiem - neskatoties uz vēsturi

Šeit ir apkopoti visi kredīti parādniekiem. Tos izsniedz ar sliktu kredītvēsturi vai nenokārtotām parādsaistībām. Iekūlies parādos un/vai senās parādsaistības neļauj uzņemties jaunas? Esam atlasījuši aizdevējus, kuri spēj rast risinājumus neskatoties uz kredītvēsturi.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
3.5 Sefinance atsauksmes

SEFINANCE INFO

15 min.
10000 500 - 10000 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

14,5 %

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 09:00-18:00
Se: 10:00-14:00
Sv: Slēgts
5 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

20 min.
10000 300 - 10000 € SAŅEMT
21 - 70 gadi

10 %

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
3.5 KSPLATFORMA atsauksmes

KSPLATFORMA INFO

1 st.
10000 300 - 10000 € SAŅEMT
18 - 75 gadi

0 - 15 %

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 08:00-20:00
Se: 08:00-20:00
Sv: 08:00-20:00
Brīdinājums: Jauna kredīta ņemšana ir ļoti atbildīgs solis, tāpēc lūdzam jūs rūpīgi izvērtēt nepieciešamību pēc plānotā kredīta un rūpīgi izplānot, kā tas tiks atmaksāts! Laicīgu saistību nepildīšanas gadījumā, aizdevējs var iekasēt no jums soda naudu vai nodot jūsu parādu piedzinējiem. Ja jums ir kaut mazākās šaubas par spēju pildīt saistības, nekādā gadījumā neizmantojiet šos pakalpojumus! Uz tabulu...

Kas ir kredīts priekš parādnieka ar sliktu kredītvēsturi?

Diemžēl daudziem cilvēkiem nākās saskarties ar situāciju, kad vecās nenokārtotās parādsasitības vai kaut kādi negatīvi ieraksti kredītu reģistros neļauj paņemt jaunu kredītu. Tomēr nav tā, ka šādiem cilvēkiem neviens neaizdod. Aizņemties ar parādiem ir iespējams un tam ir paredzēti patēriņa un ātrie kredīti parādniekiem ar slikti kredītvēsturi, kuru saņemšanai ir nepieciešama kāda ķīla vai ļoti labi finanšu rādītāji par pēdējo pusgadu. Ja uz doto brīdi ar jūsu finansēm vis ir kārtībā, tas vēl neliecina par kaut kādu drošību nākotnē, tāpēc kreditors cenšas izvērtēt jūsu maksātspēju ilgākā laika posmā. Šāda veida aizdevums nav nekāds retums, tomēr no esošajiem kreditoriem, kuri apkalpo parādniekus, vairums var prasīt ķīlu un galvojumu. Šāda pieeja ļauj nodrošināties pret situāciju, kad aizņēmējs nespēj norēķināties. Ķīla dod arī papildus disciplīnu un bailes pazaudēt savu nekustamo īpašumu vai auto. Atbildība šajā gadījumā ir stipri lielāka kā tad, kad parādniekam aizdod naudu tikai uz godavārda.

Kāpēc aizņemties ar nenokārtotām parādsaistībām ir bīstami?

Jebkuras saistības var būt ar smagu nastu, tāpēc vienmēr ir rūpīgi jāpārdomā katru jauno saistību uzņemšanās. Situācijā, kad jūs jau esat parādnieks, bet vēl neesat sabojājuši kredītvēsturi, ir kārtīgi jāizvērtē, vai ņemt jaunu kredītu, ja nav dzēsts vecais. Kāpēc kredīts ar nenokārtotām saistībām ir bīstams? Tāpēc, ka jūs nespējat visu paredzēt un var sanākt tā, ka nespēsiet tikt galā ar 2 kredīta maksājumiem. Tas, ka uz doto brīdi jums liekās, ka viss būs kārtībā, nav nekāds pamatojums. Var gadīties, ka jums nāksies meklēt jaunu darba vietu un iespējams pat par mazāku algu. Var gadīties neparedzamas problēmas ar veelību. Var saplīst auto un jums var nebūt nauda tā remontam, jo lielākā daļa naudas būs jāatdod kreditoriem. Negatīvie scenāriji ir vairāki, tāpēc jācenšas neiedzīvoties jaunos parādos.

Vai kredīts parādu dzēšanai var būt izdevīgs?

Situācijās, kad ir iekrājušies parādi par kaut kādiem pakalpojumiem, ierasti no jums tiks piedzīta arī kavējumu nauda. Kredītu gadījumos tā ir pagarināšanas nauda vai soda komisijas maksa. Gandrīz vienmēr šī nauda ir pilnībā izsviesta, jo tā nedzēš pamata parādu. Šajā situācijā var palīdzēt kredīts parādu dzēšanai, jo tas apturēs visas soda sankcijas un ļaus norēķināties ar visiem kreditoriem, nesmērējot savu kredītvēsturi un nekļūstot par slikto parādnieku, kurš nespēj pildīt savas saistības. Šāds kredīts parādniekam ļauj ietaupīt arī uz procentu likmēm, jo ilgtermiņa kredītam kopējā komisijas maksa noteikti būs mazāka kā tā, ko jūs maksāsiet kavējuma naudās. Ja nespējat pildīt saistības, nenovediet visu līdz kritiskai situācijai un mēģiniet restrukturizēt savus parādus, apvienojot tos vienās saistībās.

Vai parādnieku kredītam ir alternatīvas?

Labākā alternatīva šādiem aizdevumiem ir naudas pelnīšana, taču ne visiem izdodas pēkšņi mainīt ienākumu avotu un tā līmeni. Ja vēlaties aizņemšanās alternatīvu un kredīts parādniekiem ar sliktu kredītvēsturi jums neder, jo tas prasa kaut kādu ķīlu, mēģiniet pieteikties aizdevumam, kurš apvieno parādus. Šo pakalpojumu sauc par kredītu apvienošanu vai refinansēšanu. Būtībā jau tas ir tas pats aizdevums, tomēr šim veidam galvenā būtība slēpjas tieši problēmas risināšanā. Ja jums ir problēmas pildīt saistības un tas viss draud pārvērsties parādu piedziņā, tad ir tikai saprotams, ka jums ir nepieciešams lētāks un izdevīgāks piedāvājums, kurš noņems radušos slogu. Lai arī tas viss var šķist mulsinoši - viena gudra kredīta ņemšana, lai dzētu kādu muļķīgu aizdevumu var palīdzēt iziet no apburtā loka.

Kredīti parādniekiem, neskatoties uz vēsturi

Kredīts ar sliktu kredītvēsturi - vai reāli?

Kā jau augstāk minējām, tad ātrie un ilgtermiņa kredīti ar parādiem jeb nenokārtotām parādsasitīnām ir iespējami. Cits jautājums - vai tie jums ir nepieciešami un neradīs papildus porblēmas? Jums ir jāsaprot, ka negatīvā kredītvēsture ir kā atgādinājums, kā zignāls tam, ka var būt arī bēdīgs iznākums. Meklēt ar visām varītēm vietu, kur ir kredīts ar sliktu kredītvēsturi, protams var, taču sākuma ir jāsaprot - vai šāds parādnieka aizdevums palīdzēs risināt radušos problēmu. Ja vēlaties kaut ko iegādāties, tad iespējams jums vienkārši ir jāpakrāj šī nauda. Krājot naudu jums būs iespēja pārdomāt savu pirkumu. Iespējams prece, kuru gribējāt, paliks neaktuāla. Varbūt vietā nāks kaut kas jauns un derīgāks. Steiga vienmēr var atnest vilšanos, tāpēc sakrātā nauda ļauj visu rūpīgi apdomāt. Patēriņa vai ātrais aizdevums parādniekiem, kurš grib dzīvot pāri saviem līdzekļiem ir noziegums, jo tas jau a priori iet pretrunās ar veselo saprātu. Ja Tev nav naudas - Tu nevari nopirkt. Ja Tu esi jau parādā vai neesi spējis kārtīgi pildīt savas saistības - Tu nedrīksti aizņemties. Visam ir jāpieiet ar skaidru prātu, apzinoties savas rīcības sekas un atbildību.

Atsauksmes par kredītiem parādniekiem:

Jānis: "Arī man reiz gadījās sagrābties visādus mazos un lielos kredītus. Par dažiem es piemirsu, dažus es neņēmu vērā, no dažiem es slēpos un ignorēju. Un beigu beigās, kad krīze sita augstāko vilni, es vairs nespēju ne ar vienu norēķināties. Tā es nonācu visādos piedzinēju un parādnieku sarakstos. Ar laiku tās nenokārtotās saistības es nokārtoju, taču tam pa visu bija visādi piedziņas procesi un sliktās kredītvēstures iegūšana. Skaidrs, ka ar tādu negatīvo pieredzi un slikto reputāciju, turpmākā aizņemšanās man bija liegta. Un te varētu arī beigt šo stāstu, taču te nu bija - es izdomāju aizņemties un atrast kādu, kurš man aizdos, neskatoties uz vēsturi. Un par brīnumu es atradu vairākus aizdevējus, kuriem bija nospļauties uz manu parādnieka statusu pagātnē, viņus intteresēja, vai šobrīd man ir pietiekami ienākumi un, vai nav tā, ka es jau esmu uzņēmies kādas citas saistības. Tā kā ar šiem dieviem punktiem viss bija kārtībā, man piešķīra 2000 euro kredītlimitu, kuru es mierīgi izmantoju."


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 4

Kredīti parādniekiem - neskatoties uz vēsturi
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 4