Ātrie kredīti - jaunākie novembrī

Šeit ir visi jaunākie ātrie kredīti internetā. Tos var saņemt online vidē bez ķīlas no jebkuras vietas Latvijā. Vēlies aizņemties, bet nezini, kur būs drošāk? Salīdzini jaunāko kreditoru piedāvājumus un izvēlies sev atbilstošāko. Kredītu salīdzinājums ļauj ietaupīt laiku un naudu!

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
5 Bino atsauksmes

BINO INFO

10 min.
425 50 - 425 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

0 - 8,8 %

10 - 30 dienas
Pr-Pk: 07:00-23:00
Se: 07:00-23:00
Sv: 07:00-23:00
4.67 VIZIA atsauksmes

VIZIA INFO

15 min.
2000 50 - 2000 € SAŅEMT
20 - 80 gadi

0 - 7,72 %

30 dienas
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
5 SOHOCREDIT atsauksmes

SOHOCREDIT INFO

15 min.
1000 70 - 1000 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

8,8 %

30 - 720 dienas
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
5 MAZILLA atsauksmes

MAZILLA INFO

5 min.
500 50 - 500 € SAŅEMT
18 - 72 gadi

0 - 26 %

1 - 30 dienas
Pr-Pk: 07:00-23:00
Se: 07:00-23:00
Sv: 07:00-23:00
5 Ondo atsauksmes

ONDO INFO

10 min.
425 50 - 425 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

0 - 8,8 %

10 - 30 dienas
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 09:00-20:00
Sv: 09:00-20:00
5 Vivus atsauksmes

VIVUS INFO

5 min.
3000 50 - 3000 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

7,49 %

30 dienas
Pr-Pk: 07:00-23:00
Se: 07:00-23:00
Sv: 07:00-23:00
Brīdinājums: Online kredīti ir ļoti atbildīgs solis, tāpēc lūdzam jūs rūpīgi izvērtēt nepieciešamību pēc plānotā kredīta un rūpīgi izplānot, kā tas tiks atmaksāts! Laicīgu saistību nepildīšanas gadījumā, aizdevējs var iekasēt no jums soda naudu vai nodot jūsu parādu piedzinējiem. Ja jums ir kaut mazākās šaubas par spēju pildīt saistības, nekādā gadījumā neizmantojiet šos pakalpojumus! Uz tabulu...

Kas ir ātrie kredīti, vai tādi vēl pastāv?

Lai arī pēdējā laikā šis pakalpojums pārtop par patēriņa aizdevumu, daudzas kompānijas piedāvā aizņemties arī nelielus aizdevumus uz dažām dienām. Tieši tā arī ir galvenā atšķirība - ātrie kredīti ir īstermiņa online aizdevumi, kurus var pieteikt internetā uz termiņu no 1 līdz 30 dienām. Protams, liela dāla kreditoru piedāvā aizņemties arī uz ilgāku laika posmu, taču tur būs citi aizņemšanās nosacījumi. Piemēram, ja gribēsiet saņemt 50 euro aizņēmumu, tad termiņu uz 2 gadiem jums neviens nedos. Mazajiem online kredītiem summas ir proporcionālas termiņam. Cilvēks droši var aziņemties līdz algai vien dažus desmitus euro. Pie tam, ja cilvēkam tā būs pirmā aizņmšanās reize, visdrīzāk tas saņems 100% atlaidi, kas nozīmē, ka būs jāatdodt tikai tik daudz, cik tas būs aizņēmies. Pirmais aizdevums bez maksas ir praktiski katrā nebanku kreditēšanas kompānijā, kura piedāvā mazos īstermiņa aizņēmums uz termiņu līdz 30 dienām. Summas šādās kompānijās ieerasti nepārsniedz 500 euro, taču ir atsevišķi aizdevēji, kuri bez komisijas aizdod pat 2000 eruo. Svarīgi ir aprēķināt, kāds kreditēšanas modelis bū piemērotākais un izdevīgākais.

Kādās situācijās var izmantot ātros kredītus?

Katram cilvēkam var būt savi iemesli, kādiem ir nepieciešama papildus nauda. Viens vēlēsies iegādāties kādu preci, citam pietrūks priekš kāda maksājuma, bet vēl gāds ar aizņemto naudu vilks līdz algas dienai. Aizdevējam nav svarīgi, kādiem nolūkiem tiek ņemti ātrie kredīti, ja vien šī kredītu ņemšana nenotiek klientam nepiemērotos apstākļos. Piemēram, ja cilvēks ir palicis bez darba vietas, tad aizņemšanās tam var radīt papildus problēmas. Tas pats ir situācijās, kad cilvēks vēlās paņemt kādu ātro online kredītu, lai gan tam jau ie vairākas nenokārtotas parādsaistības, ierasti tie ir kādi līzinga maksājumi un kāds bezmaksas ātrais kredīts, kurš netiek atdots, bet gan visu laiku pagarināts. Ja situācija nav stabila, tad labāk ir neaizņemties, taču, ja jums ir skaidra apziņa, kad un kā tiks atdota nauda, tad šādi paklpojumi atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Protams, dzīve ir nepaaredzama un plāni var izjukt, liedzot laicīgi norēķināties, taču, ja sekosiet kaut kādam konkretam rīcības plānam, nekādiem pārsteigumiem nebūs vietas. Centieties ieviest ģimenes budžetu, plānojiet savus ienākumus un izdevumus - tas pasargās no neapdomīgiem soļiem un problēmām.

Vai aizdos, ja man ir slikta kredītvēsture?

Tā kā šis ir viens no bīstamākajiem kreditēšanas segmentiem, tad neviens nesteidzas ar aizdošanu tiem, kuri agrāk nav spējuši pildīt savas kredītsasitības. Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi ir liels retums, taču tādi pastāv un to izsniegšana ierasti balstās uz cilvēka maksātspēju un kādu ķīlu vai galvojumu. Aizņemties ar sliktu reputāciju var tikai tad, ja kreditoram ir apmierinoši izejas dati un kaut kādas garantijas jeb nodrošinājums. Ja pēdējo mēnešu laikā jums ir ļoti labi ienākumi, ja nav nekādu citu nenokārtotu kredītsaistību, tad kredītvēsture nebūs šķērslis. Taču, ja jums ir kādas problēmas vai šaubas, tad labāk apturiet domas par aizņemšanos - tā noteikti jums radīs vairāk sarežģījumus. Jums ir jāsaprot, ka kredīti sevī iekļauj procentus par to izmantošanu, tai skaitā jums ir jāsaprot, ka nespējot laicīgi atdot aizdevumu, jums tiks piemērota arī soda nauda.

Vai ātrais kredīts ir pieejams arī bez darba vietas?

Šis ir vēl viens problemātisks kredīta veids, kura saņemšanai ir nepieciešami kaut kādi citi ienākumi, kuri nav saistīti ar darba attiecībām. Un galvenais, ko kreditors grib redzēt, ir banku izdrukas, kurās var redzēt, ka jums ir kādi citi regulāri ienākumi. Ja šādu ienākumu nav vispār, tad ātrais kredīts bez darba vietas jums netiks piešķirts, tas tā kā būtu jāsaprot. Protams, ir situācijas, kurās kreditors var aizdot, paprasot pretī ķīlu, Ierasti tas ir ļoti bīstam darījums, kur vien ano pusēm izmanto otras puses nespēju norēķināties, lai iegūtu pretī kādu īpašumu. Samērības, protams, šeit nav nekādas, taču tie ir noetikumi, kurus bieži vien cilvēki uzņemas dēļ izmisuma. Ir dzirdēti stāsti, ka cilvēks ieķīlā savu mantu, lai apmaksātu kādu smagu tuvinieka slimību, taču beigu beigās pazaudē gan slimnieku, gan arī savu mantu. Tas ir spilgtākais piemērs tam, kā notiek augļošana. Ātro kredītu temats vienmēr uzdzen negatīvas emocijas, jo mēs esam dzirdējuši daudz un dažādus bēdīgus stāstus. Un daļa no bēdu stāstu varoņiem ir tieši bezdarbnieki, kuri ir iestiguši parādos un netiek no tiem ārā. Tāpēc, ja esi bez darba vietas, nesteidzies ar aizņemšanos!

Kāda ir pareizākā atro online kredītu alternatīva?

Pareizākā ātro kredītu alternatīva būs izdevīgs patēriņa kredīts, kurš ļaus rēķināties ar vairāku mēnešu vai gadu atmaskas grafiku, iekļaujot šādu kredīta maksājumu savā ģimenes budžetā. Jums vēl nav savs ģimenes budžets? Slikti! Noteikti izveidojiet tādu un pacentieties saplānot savus izdevumus tā, lai kreditā gadījumā jums būtu arī kaut kāds pārpalikums, kuru var atlikt nebaltām dienām. Ātro online kredītu ņemšana ierasti ir gadījumos, kad cilvēkam nav nekādu iekrājumu, tāpēc šis modelis ir kā piemērs tam, kā darīt nevajag. Nevajag nodzīvoties līdz tukšam makam - vajag plānot visu tā, lai pietiek arī iekrājumiem. Ja tomēr nesanāk iekrāt, jāpārskata savi tērēšanas paradumi, jāievieš taupīgāks režīm, jāatsakās no visa liekā un jāpāriet uz izdevīgākiem risinājumiem. Un te ir kur izvērsties, jo ikdienā ir daudz un dažādi tēriņi, kurus var optimizēt. Atcerieties, ātrie online kredīti ir galējs līdzeklis, kurš var tikt izmantots tikai gadījumos, kad ir 100% garantija par spējām pildīt savas saistības.

Ātrie bezporcentu kredīti - tiešām bez komisijas?

Kā jau augstāk minējām, šim kreditēšanas modelim ir arī savas priekšrocības. Bez tā, ka tā izsniegšana ir ātra un veinkārša, tam ir arī īpaša atlaide pirmajam aizdevumam. Šādi ātrie bezprocentu kredīti ir praktiski katrā nebanku kreditēšanas kompānijā un ļauj aizņemties līdz pat 2000 euro, nemaksājot par to nekādu komisijas maksu. Lai arī no vienas puses var šķist, ka aizņemšanās bez procentiem ir kaut kāds āķis, kurš ar maldu ievilks nepatikšanās, tā gluži nav. Jā, šāds pakalpojums ir mārketinga triks, kurš iepazīstina un ievelk aizņemšanās paradumos. Katrs pats var izvērtēt, vai palikt bezmaksas aizdevumu segmentā, vai pārslegties uz maksas pakalpojumiem. Citiem izdodas aiznemties 0% aizdevumu un vairāk neatgriezties pie šādiem pakalpojumiem, bet citi nespējot vai negribot laicīgi norēķināties, veic ātrā kredīta pagarināšanu. Un te arī veidojas tas galvenais klupakmens, kad it kā tas, kas bija bez komisijas maksas, pārtop par maksas pakalpojumu, kurš sagādā lielas galvas sāpes.

Atsauksmes par online ātrajiem kredītiem:

Ainis: "Nesaprotu, ko var reklamēt tos mazos augļotājus. Vienmēr izmantoju tikai banku paklpojumus. Dažas reizes esmu ņēmis ātros kredītus, bet tikai tos, kurus man ir devuši bez procentiem. Maksāt milzīgos procentus ir bezjēdzīgi. Vēl mani ir nokaitinājuši kantori, kuros ir jāmaksā 1 centa reģistrācijas maksa. Bļāviens, ja man ir tukšs bankas konts, kā lai es saņemu nepieciešamo aizdevumu? Labi, kaut kas šajā mainās, redzu, ka daži aizdod arī ar tukšu bankas kontu, bet tas ir retums. Vēl viena lieta, kas man nepatīk, tā ir pagarināšana, kura tā uzsēdina, ka daudzi to vien dara kā maksā pagarināšanas maksu, nevis atdot savu parādu. Nezinu, pārāk daudz problēmas ir radījuši šie pakalpojumi, tāpēc es neiesaku tos izmantot. Nu, ja nu vienīgi esat ar stabilu darbu un labu algu, tad vienalga - var arī aizņemties..."


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Ātrie kredīti - jaunākie novembrī
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1