Kredīts bez reģistrācijas maksas jeb pārbaudes

Vēlies aizņemties, bet kontā nav neviena centa? Å eit ir kredÄ«ti bez reÄ£istrācijas maksas jeb pārbaudes, kurai nepiecieÅ”ams bankas konts. Ja nav ne konta, ne centa, tad Å”eit bÅ«s aizdevēji, kuriem tas ir mazsvarÄ«gi. SalÄ«dzini, izvēlies un labi padomā, vai tas tieŔām vajadzÄ«gs.

AizdevējsSaņemÅ”anaSummaVecumsKomisijas %TermiņŔDarba laiks
4.8 Latvijas Hipotēka atsauksmes

LATVIJAS HIPOTĒKA INFO

3 d.
100000 1000 - 100000 ā‚¬ SAŅEMT
18 - 65 gadi

9

6 - 180 mēneÅ”i
Pr-Pk: 08:00-17:00
Se: 08:00-17:00
Sv: 08:00-17:00
4.67 VIZIA atsauksmes

VIZIA INFO

15 min.
3000 50 - 3000 ā‚¬ SAŅEMT
20 - 80 gadi

44

4 - 60 mēneÅ”i
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
5 CreditOn atsauksmes

CREDITON INFO

15 min.
2000 50 - 2000 ā‚¬ SAŅEMT
20 - 75 gadi

89,4

1 - 48 mēneÅ”i
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00

Kā aizņemties bez centa pārskaitījuma?

Bieži gadās situācija, kad konts ir iztukÅ”ots pilnÄ«bā, kā rezultātā nav iespējams pieteikties kredÄ«tam tur, kur ir nepiecieÅ”ama personas pārbaude ar bankas pārskaitÄ«jumu. Ierasti Ŕī maksa ir simboliska un to var atļauties jebkurÅ” cilvēks, tomēr ir situācijas, kad kontā nav nekā. KredÄ«ts bez reÄ£istrācijas maksas nav nekāds retums, jo laikam ejot, ir attÄ«stÄ«juŔās gan tehnoloÄ£ijas, gan arÄ« kreditoru klientu apkalpoÅ”ana. Å obrÄ«d sevi var identificēt dažādos veidos, neizmantojot arhaiskās metodes, kad vienigais veids bija doties ar pasi uz banku vai veicot viena centa pārskaitÄ«jumu. Viss, kas nepiecieÅ”ams, ir jāiet uz kreditora mājas lapu un jāreÄ£istrējas klientu apkalpoÅ”anas sistēmā, kurā jums tiks izveidots savs konts. AizņemÅ”anās bez pārbaudes nav tas pats, kas anonÄ«ma aizņemÅ”anās - jums jebkurā gadÄ«jumā bÅ«s jāapliecina sava personÄ«ba un visiem datiem bÅ«s jābut precÄ«ziem un patiesiem. Lai par to pārliecinātos, visdrÄ«zāk bÅ«s jāiesniedz bankas dati par pēdējiem 3 lÄ«dz 6 mēneÅ”iem.

Vai aizdos, ja nav bankas konta?

KredÄ«ts bez bankas konta ir kaut kas Ä«paÅ”s, jo naudu varēs saņemt tikai divos veidos - aizejot uz kredÄ«tiestādi un saņemot to uz vietas vai saņemot to uz speciālo kredÄ«tkarti, kuri jums pieŔķirs kredÄ«tiestāde. Å obrÄ«d paliek moderni izmantot interneta bankas, kuras ļauj turēt naudu uz virtuālā konta, kurÅ” nav piesaistÄ«ts nevienai bankai. Å ajā gadÄ«jumā, lai aizņemtos, nebÅ«s nepiecieÅ”mi lÄ«dzekļi uz sava esoŔā konta, kā arÄ« nebÅ«s jāveido jauns kons bankā. Tā kā, ja jums nav neviena centa, lai apmaksātu reÄ£istrācijas jeb pārbaudes maksu, par to nav jābēdājas. Å obrÄ«d ir vairāki aizdevēji ar vairākiem risinājumiem, kuri ļauj saņemt aizdevumu bez problēmām. Protams, atvieglota aizņemÅ”anās rada iespēju vienkārŔāk aizņemties, lÄ«dz ar ko palielinās risks neapdomÄ«giem soļiem. Lai pasargātu sevi no nepārdomātām saistÄ«bām un liekeim maksājumiem, pirms reÄ£istrācijas pārliecinieties, ka spēsiet savu paņemto kredÄ«tu laicÄ«gi atdot.

Kredīts bez reģistrācijas maksas jeb pārbaudes

Kā redzam, mÅ«su salÄ«dzināŔanas tabulā ir vairāki aizdevēji, kuri dod iespēju tikt pie kredÄ«ta bez viena centa pārskaitÄ«juma un citām pārbaudēm, kuras saistÄ«tas ar personas un bankas konta identificÄ“Å”anu. Aizņemties bez reÄ£istrācijas maksas var gan bankā, gan pie nebanku kreditoriem. BÅ«tiskākā atŔķirÄ«ba bÅ«s tajā, ka jÅ«su esoÅ”ajā bankā Å”is process bÅ«s ātrāks, jo neprasÄ«s papildus izziņu iesniegÅ”anu. Ja aizdevumu ņemsiet pie nebanku kreditora, bÅ«s jāveic reÄ£istrācija un jāiesniedz arÄ« papildus informācija, kura ļaus identificēt personu un tās ienākumus. Visas pārbaudes ir domātas, lai kreditors pārliecinatos, vai kredÄ«tam piesakās reāla persona, kā arÄ« tam, lai kreditors zinātu, vai Ŕī persona spēj atļauties vēlamo aizdevumu. Bieži gadās, ka izziņās parādās bēdÄ«ga aina, piemēram, cilvēkam ir neliela alga un tam vēl ir arÄ« citas kredÄ«tsaistÄ«bas. Ja Ŕādas pārbaudes nebÅ«tu, visdrÄ«zāk mēs dzirdētu vēl vairāk bēdu stāstus.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2

Kredīts bez reģistrācijas maksas jeb pārbaudes
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 2